Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Nandroject 100 (Androchem) - 100zł


Wyprzedany

Nandrolone Phenylpropionate czyli nandroject jest krótką formą „deki” – potocznie zwaną „krótką deczką”, „superką”. Jest to krótkoestrowy Nandrolon, który charakteryzuje się podobnie jak inne Nandrolony wysokim indeksem anabolicznym przy jednoczesnym niskim indeksie androgennym. Jest to obok Deca-Durabolinu jeden z najbardziej bezpiecznych i popularnych środków iniekcyjnych stosowanych w kulturystyce w celu zwiększania dobrej jakościowo masy mięśniowej i siły.

Mechanizm jego działania jest podobny do Nandrolonu Decanoat, w praktyce jednak daje bardziej „suchy” mięsień. Jako, że jest to środek krótkoestrowy – aromatyzuje w mniejszym stopniu – dlatego retencja wody jest mniejsza niż w przypadku Nandrolonu Decanoat. Można ją zauważyć jedynie przy większych dawkach, choć nie jest tak silna jak w przypadku stosowania np. Testosteronu, gdyż Nandrolon Decanoat aromatyzuje w niewielkim procencie do mniej aktywnego norestrogenu.

Podobnie jest z konwertowaniem do DHT – w przypadku Nandrolonu konwertuje on do NORDHT, który nie jest tak silny jak jego testosteronowy odpowiednik, dzięki czemu efekty uboczne ze strony DHT są mniejsze. Kolejną przewagą „krótkiej deczki” nad „decą” jest fakt, że cykl może trwać 6 tygodni – i już w tym czasie można uzyskać dobre przyrosty – szczególnie, gdy połączy się ją z innymi środkami. Zawodnicy najczęściej łączą ją z Testosteronem propionat, Metanabolem oraz Winstrolem.

DAWKOWANIE
Najczęstsze spotykane dawki to 50-150mg w iniekcji domięśniowej, co 1-3 dni.

UWAGI
Mimo, że skutki uboczne przy stosowaniu optymalnej dawki są rzadkie, niektóre efekty uboczne mogą jednak wystąpić. Najczęstszym problemem jest przede wszystkim podwyższone ciśnienie krwi, problemy z krzepnięciem krwi oraz krwotoki z nosa – jako, że Nandrolon powoduje wydłużenie czasu krzepnięcia krwi. Niektórzy mogą także doświadczyć bólów głowy oraz spadku libido – dlatego osoby podatne na „deca-dick” powinny dostawiać do cyklu Testosteron. Nie należy łączyć PhenylPropionatu z Parabolanem, gdyż połączenie to może spowodować ginekomastię progesteronową (efekt progesteronu).

Produkt: Nandrolone Phenylpropionate (Nandroject 100)
Firma: Androchem
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 100zł
[zamów produkt]