Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

NandroD (Ions Pharmacy) - 160zł


Wyprzedany

Środek NandroD jest dość popularnym sterydem, a rolę substancji czynnej pełni w nim Nandrolone Decanoate. Jako tak zwana długa deca, preparat ten jest aktywny w organizmie do około 2 tygodni od daty aplikacji. Specyfik Dekanian nandrolonu uchodzi za tzw. klasyk sterydowy szczególnie do promowania masowego przyrostu mięśni. Biorąc pod uwagę fakt, że NandroD powoduje znaczne ilości gromadzenie wody w mięśniach, na ich przyrost objętościowy nie trzeba wcale zbyt długo czekać. Specyfik intensyfikuje swoje działanie wraz z długimi estrami testosteronu.

Na sporą popularność Nandrolonu wpływa między innymi to, że ten środek skutecznej niż inne anaboliki stymuluje, dynamizuje gromadzenie się w mięśniach nitrogenu. Ta mikstura znacząco wpływa na przemianę glukozy w glikogen, który jest wręcz niezbędny mięśniom podczas treningu. W czysto, wiążącej formie Nitrogen to białko, a im więcej tego białka, tym oczywiście więcej dostępnego dla mięśni budulca. Specyfik Nandrolon Decanoat ma znacznie więcej zalet: wydatniej polepsza przyswajanie węglowodanów, protein oraz innych substancji, które są niezbędne mięśniom podczas wzrostu mięśni. Skutkuje też plusowym bilansem azotowym, dzięki czemu transport tlenu do komórek wszystkich mięśni przebiega znacznie dynamiczniej. W efekcie tego podczas treningu dany użytkownik NandroD może znacznie pełniej korzystać z efektu tak zwnaego okna anabolicznego.

Do tych cennych zalet preparatów na podstawie Nandrolonu zalicza się też to, że dość drastycznie zmniejszają wydzielanie słynnego hormonu stresu – kortyzolu. Właśnie bez kortyzolu procesy kataboliczne w komórkach mięśniowych nie są niestety możliwe. To, że właśnie nandrolon dość mocno obniża wydzielanie tego hormonu w organizmie, oznacza wprost, że NandroD oprócz działania typowo anabolicznego ma też dość istotne cechy antykataboliczne. Nie dziwi więc fakt, że z zalet tego suplementu często korzystają doświadczeni kulturyści podczas fazie cięcia. W miarę skuteczna ochrona mięśni przed skutkami katabolicznymi w czasie redukcji ma wówczas dość duże znaczenie. Jak najbardziej trzeba jeszcze brać pod uwagę to, że środek NandroD ze swoimi skłonnościami do gromadzenia wody (retencji) w stawach, sporo zmniejsza ryzyko kontuzji podczas treningu. Właśnie ta właściwość czyni ze środka Nandrolonu dobrą opcję dla osób, którym podczas ćwiczeń dokuczają bolesne stawy. Kuracja, terapia z udziałem NandroD znacznie poprawia kondycję stawów i efektywność treningu. Dość niewątpliwą zaletą Nandrolone Decanoate jest fakt, że na tle innych steroidów w niewielkim tylko stopniu wpływa na DHT. Preparat Nandrolon tak naprawdę konwertuje do NORDHT, a sam jego wpływ na organizm jest dość minimalny w porównaniu do DHT. Podsumowując, zalety NandroD są dość liczne, bo środek ten:

– powiększa bilans azotowy, a tym samym usprawnia transport tlenu do komórek mięśni,

– pozwala trenującym znacznie lepiej korzystać z efektu tak zwanego „okna anabolicznego”,

– polepsza dość znacznie przyswajanie substancji, które włąsnie uczestniczą w procesie rozbudowy mięśni (węglowodanów, protein itp.),

– mocno sprzyja przemianie glukozy w glikogen, którego mięśnie właśnie potrzebują do treningu,

– redukuje wydzielanie kortyzolu – hormonu stresu, a to z kolei korzystnie wpływa na organizm i jego kondycję,

– dość odczuwalnie poprawia kondycję stawów.

Wysokość dawek NandroD zależy przede wszystkim od zaawansowania użytkownika. Dla tych początkujących i średnio zaawansowanych dawki sterydu wynoszą przeważnie od 200 mg do 400 mg na tydzień. Cykl, terapia trwa zazwyczaj od 8 do 12 tygodni.

Środek Nandrolon, zwłaszcza w stosie (połączeniu) z którymś z długich estrów testosteronu (enantan lub cypionat) raczej nie powinien wywołać skutków ujemnych. W czasie cyklu rzadko pojawiają się bóle i zawroty głowy oraz utrata zdolności seksualnych. Odpowiednie, dobrze dobrane dawki i odblok skutecznie chronią użytkowników NandroD przed młodzieńczym trądzikiem oraz łysieniem. Natomiast w fazie odstawiania zalecany jest Novadex lub Cloma.

Produkt: Nandrolone Decanoate (NandroD)
Firma: Nandrolone Decanoate
Ilość: 10x1ml
Stężenie: 250mg/ml
Wyprzedany
Cena: 160zł
[zamów produkt]