Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Boldnar 300 (Viking Labs) - 120zł


Dostępny

Boldenone Undecylenate jest środkiem sterydowym używanym pierwotnie w weterynarii. Jednak z dużym powodzeniem znalazł swoje zastosowanie świecie w sportów kulturystycznych, a potocznie określany jest jako „Zwierzak”. Wśród zawodników, pakerów uznawany jest jako jeden z najbardziej bezpiecznych i jednocześnie jednym z najbardziej efektywnych anaboliczno – androgennych steroidów SAA domięśniowych.

Boldnar ma dość wysoki indeks anaboliczny przy dość niskim z kolei indeksie androgenicznym. Dość często bywa używany jako doskonały zamiennik Deca-Durabolinu. Głównym efektem, skutkiem działania Boldenonu jest poprawa stanu równowagi azotowej, co wprost powoduje zwiększenie syntezy białek we wszystkich komórkach mięśni. W rezultacie objawia się to systematycznym przyrostem naprawdę wysokiej jakości mięśni, który utrzymuje się nawet jeszcze po odstawieniu środka.

Podczas cyklu, terapii z zastosowaniem Boldenone Undecylenate można również zaobserwować dość wzmożoną stymulację krwinek czerwonych co skutkuje dobrym dotlenieniem mięśni – tzw. pompą a także zwiększeniem siły. Steroid ten to jeden z niewielu, który pozwala uzyskać również znakomitą twardość i definicję mięśnia.

Jest to specyfik zarówno dobry i odpowiedni na masę, ponieważ znakomicie poprawia apetyt, łaknienie co w połączeniu właśnie z wysokim indeksem anabolicznym daje dobre przyrosty na masie, jak i lepszą rzeźbę – wszystko szczególnie przy niskim procencie BF.

Specyfik Boldnar 300 czyli Boldenone Undecylenate 300 mg to nic innego jak testosteron poddany modyfikacji. Zmiany w budowie jego struktury dość mocno optymalizują jego efekty i uzyski. Maksymalną moc działanie tego specyfiku ma miejsce już nawet po 3 – 4 dobach od dokonania iniekcji (zastrzyku). Następnie przez kolejne trzy tygodnie następuje powolne, systematyczne uwalnianie tego hormonu po całym organizmie. Poddanie zmianom samej budowy struktury tego środka powoduje, że Boldenone 300 mg aromatyzuje (proces przekształcania w estrogen) tylko i zaledwie połowę dawki testosteronu. Jednak sama ryzykowność pojawienia się estrogenicznych skutków ujemnych i ubocznych nadal istnieje, ale co ważne nie przesłania to potencjalnych, naprawdę sporych korzyści. Porównując to z tym „zwykłym” teściem bilans plusów wypada nawet zdecydowanie korzystniej na rzecz właśnie Boldenone Undecylenate. Oczywiście jak przystało na środek którego fundamentem jest testosteron wiele wzmacniających aktywności tego hormonu w Boldenone Undecylenate 300 mg zostaje jak najbardziej w dalszym ciągu podtrzymanych. Rzecz się rozbija przede wszystkim o poprawę ewolucji syntezy białek oraz / także powstrzymywanie azotu w mięśniach. To na co warto zwrócić mocniejszą uwagę to rzecz, że przy naprawdę wysokich dawkach stosowanych przez nieco dłuższy okres czasu, środek Boldenone może znacząco powiększyć liczbę krwinek „czerwonych”. Umiarkowany, systematyczny wzrost jest oczywiście bardzo korzystny dla zdecydowanej większości użytkowników pozostających w stałej aktywności fizycznej.

Przeciętnie, uśrednione dawki tego środka wynoszą od 200 mg do 400 mg w ujęciu czasu tygodnia. Co jest dość kluczowe dawki wyższe Boldenone Undecylenate 300 mg wprost proporcjonalnie zwiększają jego zdolność estrogenowy. Nawet niezależnie od już przyjętej dawki tego specyfiku, cały cykl powinien zawrzeć się w czasookresie około 2 miesięcy, co jest raczej dość typową i minimalną długością terapii w tzw. czasie cięcia. Czas 2 miesięcy już poza sezonem startowym, udziału w zawodach powinien z powodzeniem wystarczyć, ale już czas 3 miesięcy pozwala na pewno zyskać zdecydowanie lepsze efekty.

Produkt: Boldenon (Boldnar 300)
Firma: Viking Labs
Ilość: 10ml
Stężenie: 300mg/ml
Dostępny
Cena: 120zł
[zamów produkt]