Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Danabol 10mg 100tab (Balkan Pharmaceuticals) - 130zł


Wyprzedany

Methandienone Balkan Pharmaceuticals czyli najbardziej popularny steryd anaboliczny wszech czasów czyli słynna METKA. Przez innych nazywana również metandienon oraz danabol. Początki Methandienone sięgają lat 50tych w Stanach Zjednoczonych. Swoją popularność zawdzięcza temu jak zadziwiająco szybko czuć i widać jego efekty stosowania, zarówno przez totalnych amatorów którzy dopiero zapisali się na siłownie jak i profesjonalnych kulturystów. Każdy znajdzie w tym anaboliku coś dla siebie. Jedni szukają błyskawicznej pompy i uczucia niesamowitego nabicia, inni z kolei uczucia błogostanu a także efektu ” nieśmiertelności” (złudnego oczywiście).

Zastosowanie
Najczęściej stosuje się Methandienone Balkan Pharmaceuticals jako kick starter, lub solowy środek masowy. W pierwszej opcji podaję się nawet 80mg dziennie przez krótki okres czasu do 10dni. W drugiej opcji najczęściej stosuje się dawkę 40mg dziennie przez okres do 5tyg. Oczywiście dawkę należy rozbić na pojedyncze tabletki, ponieważ niektórzy wariaci potrafią zjeść 4tab do obiadu i hej!. Tak nie wolno robić! Najbezpieczniej i najlepiej rozłożyć na 4 posiłki i podawać w trakcie.

Efekty działania
Methandienone Balkan Pharmaceuticals działa błyskawicznie, pierwsze efekty czuć juz po 3-5dniach brania, są to zazwyczaj : najlepsza pompa treningowa jaką miałeś oraz długie nabicie jeszcze potreningowe ( wodą oczywiście). Później czyli po ok tygodniu zaczyna być mocno odczuwalny wzrost siły i wagi , aczkolwiek waga zwiększona to będzie na początku tylko woda. Osobną kwestią jest wspomniany efekt nieśmiertelności który szczególnie jest widoczny u młodszych adeptów siłowni. Uczucie jest cudowne, ale należy bardzo uważać bo bardzo szybko potrafi się ten euforyczny stan zmienić w stan mega agresji a skutków tego już potem nie da się zatrzymać…

Ewentualne skutki uboczne
Wbrew wielu opinii internetowych a także znachorów siłowniowych Metanabol ma wiele skutków ubocznych takich jak: Nadmierna agresja, nadmierny apetyt( a także zupełnie odwrotnie czyli mocne stłumienie apetytu), podwyższa poziom estradiolu, może powodować zwiększenie wzrostu zarostu w różnych miejscach na ciele.

Produkt: Metanabol Balkan
Firma: Balkan Pharmaceuticals
Ilość: 100 Tabletek
Stężenie: 10mg/tabs
Wyprzedany
Cena: 130zł
[zamów produkt]