Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Clenbuterol 40mcg 100tab (Balkan Pharmaceuticals) - 130zł


Wyprzedany

Clenbuterol to środek, który znacząco wspomaga proces redukcji wagi. Każda osoba, która szuka czegoś, dzięki czemu będzie w stanie schudnąć, powinna zwrócić uwagę właśnie na ten środek. Jest on znacznie lepszy od innych preparatów dostępnych na rynku.

Co warto wiedzieć o preparacie Clenbuterol?
Przede wszystkim to, że Clenbuterol jest stosowanym na całym świecie lekiem na astmę. Przeważnie na rynku można spotkać tabletki zawierające 20mcg. Jest jednak możliwość znalezienia go w formie syropu czy też zastrzyków.

W jakich dawkach stosuje się Clenbuterol?
Na samym początku należy rozpocząć kurację od małych dawek, wynoszących od 20 do 40 mg na dobę. Po jakimś czasie należy te dawki zwiększyć do 60 a nawet 100 mg na dobę. Trzeba pamiętać, aby nie stosować Clenbuterolu zbyt długo, ponieważ organizm może przyzwyczaić się do tego składnika. Przeciętnie cykl jego stosowania wynosi 2 tygodnie przyjmowania leku i 2 tygodnie odstawienia go. Należy jednak nie przekraczać 12 tygodni ogółem. Po tym czasie lek przestaje działać na organizm tak, jak działał wcześniej.

Zastosowanie
Clenbuterol Balkan Pharmaceuticals najczęściej stosowany jest w cyklach redukcyjnych, bardzo dobry środek do spalania tłuszczu oraz zwiększania wydolności tlenowej. Lek ten odpowiada za stymulację centralnego układu nerwowego. Po jego spożyciu można oczekiwać zwiększenia noradrenaliny, adrenaliny oraz dopaminy w organizmie. W swoim działaniu przypomina on nieco efedrynę, z tym, że jest on mocniejszy.

Efekty działania
Warto jest stosować Clenbuterol w momencie, w którym chce się zrzucić zbędną wagę. Warto podkreślić, że jest on stosowany nie tylko przez sportowców czy kulturystów, ale sięgają po niego zwyczajni ludzie, którzy po prostu mają problemy z własną wagą. Rozluźnia on mięśnie dróg oddechowych (właśnie dlatego jego pierwotnym zadaniem było leczenie astmy), przyśpiesza termo genezę, czyli zwiększa tępo wydatkowania energii i oczywiście pobudza, dzięki czemu człowiek jest w stanie zrobić więcej i czuć się lepiej. Steryd Clenbuterol może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak też i przez kobiety. Dla najlepszych efektów warto trzymać się ustalonych cyklów.

Ewentualne skutki uboczne
Zdecydowanie najbardziej upierdliwym skutkiem ubocznym jest drżenie rąk. Na początku jest to mocno denerwujące ale potem na szczęście ustępuje.

Produkt: Clenbuterol
Firma: Balkan Pharmaceuticals
Ilość: 100 Tabletek
Stężenie: 40mcg/tabs
Wyprzedany
Cena: 130zł
[zamów produkt]