Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Clenbuterol 40mcg - 90zł


Dostępny

CLENBUTEROL
Clenbuterol najczęściej sprzedawany jest w postaci tabletek o stężeniu 0,04 mg/tab. Jeżeli chodzi o okres aktywnego półtrwania to około 34h , dodatkowo nie aromatyzuje i nie blokuje układu HPTA. Clenbuterol w medycynie wykorzystywany jest jako popularny lek na astmę oskrzelową, na jego temat znajdziemy całkiem sporo informacji w internecie. Jest to lek który oddziałuje na układ nerwowy, wpływa na proces termogenezy a co za tym idzię również na ciśnienie krwi ,wzrostem temperatury i pobudzeniem mięśnia serca. Sportowcy wykorzystują ten środek do redukcji tkanki tłuszczowej , gdzie wspaniale sobie z tym radzi. Atutem clenbuterolu jest to że przyspiesza rozpad kwasów tłuszczowych i przyspiesza metabolizm. Co do skutków ubocznych możemy się ich spodziewać od 3 do 5 dni i cechują się : drżeniem rąk, podwyższone ciśnienie czy też bóle głowy. Aby uniknąć skutków ubocznych należy pamiętać że do docelowej dawki zbliżamy się stopniowo , dawki które są najczęściej stosowane to 20 do 80mg dziennie , najlepiej spożywać go przed wysiłkiem fizycznym. Jest jednym z popularniejszych środków, powodujących spalenie tłuszczu, często używany przez osoby uprawiające sporty wyczynowe lub w kulturystyce. Clenbuterol, bo o nim mowa, w medycynie jest środkiem służącym do leczenia astmy. Jaka jest cena clenbuterolu, jakie są efekty jego zażywania oraz gdzie można dostać ten preparat? Przeczytajcie koniecznie!

DZIAŁANIE I EFEKTY
Działanie i efekty stosowania clenbuterolu Clenbuterol rozszerza oskrzela i powoduje rozluźnienie mięśni oddechowych, dlatego znacznie łatwiej nabiera się powietrza, a samo oddychanie nie sprawia już takich problemów. Dzięki temu, clenbuterol stał się popularnym lekiem leczącym astmę oskrzelową. Dodatkowym działaniem preparatu jest to, że bardzo dobrze spala tkankę tłuszczową i przyspiesza tempo przemiany materii. Dzięki specyfikowi w organizmie szybciej dochodzi do lipolizy, czyli do rozkładu tłuszczów. Clenbuterol stał się popularnym środkiem stosowanym w kulturystyce i sporcie wyczynowym. Przyspiesza proces termogenezy, dlatego osoby uprawiające sport są w stanie lepiej i znacznie efektywniej ćwiczyć, bez konieczności przyzwyczajania się do dużych wysiłków fizycznych. Clenbuterol o wiele lepiej pobudza organizm do działania, powoduje podwyższenie ciśnienia we krwi, dzięki czemu wytwarza się adrenalina. Efekty działania clenbuterolu w organizmie są natychmiastowe, osoby uprawiające sporty wysiłkowe, treningi siłowe, czy sporty wyczynowe, potrafią dłużej wytrzymać napięcie mięśni, są dłużej pobudzone do działania, efekty ich pracy są szybciej widoczne.

DAWKOWANIE CLENBUTEROLU
Działanie i efekty stosowania clenbuterolu Aby zacząć w pełni stosować preparat clenbuterol, należy najpierw rozpocząć zażywanie minimalnych dawek (od 20 do 40 mg na dobę) najlepiej rano przed posiłkiem. Jeżeli nie zauważamy niepożądanych efektów ubocznych, np. drżenia rąk, bezsenności, nadmiernego pocenia się, bólów w klatce piersiowej, wymiotów, możemy po około dwóch tygodniach zwiększyć dawkę od 60 do 100 mg. Nie należy jednak stosować tego preparatu zbyt długo – maksymalnie do 6, 7 tygodni. Organizm zaczyna się uodparniać i nie widać później już tak spektakularnych efektów, a nawet zanikają one całkowicie. Osoby, którym zależy na wzroście masy ciała, powinny stosować go do maksymalnie 5 tygodni. Nie wolno stosować clenbuterolu w przypadku chorób, wad serca, nadciśnienia tętniczego i innych chorób układu krążenia, gdyż może zakończyć się to nawet śmiercią.

Produkt: Clenbuterol (Clen)
Firma: Nexium Healthcare
Ilość: 100 Tabletek
Stężenie: 40mcg
Dostępny
Cena: 90zł
[zamów produkt]