Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Clomid (Terpafen) - 10 Tabletek - 30zł


Dostępny

Clomid jest to środek , który bierze się po zakończeniu cyklu sterydowego. Powszechnie określany jest nazwą handlową cytrynian clomifen. To nie jest steryd anaboliczny, ale lek na receptę powszechnie przepisywany kobietom cierpiącym na bezpłodność. Wynika to z faktu, że cytrynian clomifenu wykazuje wyraźną zdolność do stymulowania owulacji. Dzieje się tak ze względu na blokowanie działalności estrogenów w organizmie Używany w kulturystyce po zakończeniu cyklu działa bezpośrednio na podwzgórze i powoduje wzrost wytwarzania hormonu uwalniającego LH , co w późniejszym etapie inicjuje , zatrzymane w wyniku zażywania sterydów , wytwarzanie testosteronu Używa się go wraz z HCG.Różnica pomiędzy CLOMIDEM, a HCG jest znaczna. CLOMID wpływa głównie na amidy mózgu i przysadkę mózgową. Natomiast HCG naśladuje efekty hormonu LH. który stymuluje produkcją testosteronu. Dlatego też wielu sportowców bierze najpierw HCG, a później CLOMID.

DAWKOWANIE
Do wyrównania poziomu testosteronu i gonadotropiny w organizmie dochodzi po ok. 2 tygodniach. Najczęściej kulturyści stosują go w w PCT przyjmując z reguły 50 – 100mg dziennie, przez okres 4 – 6 tygodni , niektórzy biorą krócej… Trzeba oczywiście wiedzieć kiedy po cyklu zacząć go brać.Często stosuje się też dawkę uderzeniową; 300mg dnia 1, 100mg przez 2 – 11 dni, 50mg przez 12 – 21 dni.

UWAGI
Co do toksyczności i skutków ubocznych to Clomid jest bardzo bezpiecznym lekiem. Kulturyści rzadko zgłaszają jakieś problemy. Ale możliwe skutki uboczne to uderzenia gorąca, nudności, zawroty głowy, bóle głowy i czasowe zaburzenia widzenia . Przeważnie występują one u kobiet, używających clomifenu w cel ograniczenia aktywności estrogenów w okresie pracy nad definicją

Produkt: Clomid (Clomiphene)
Firma: Terpafen
Ilość: 10 Tabletek
Stężenie: 50mg/tabs
Dostępny
Cena: 30zł
[zamów produkt]