Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Clomid (Arenis Medico) - 50 Tabletek - 120zł


Dostępny

Clomibol Clomifen Citrate Arenis. Clomid jest środkiem wykorzystywanym do odbloku. Sięgają po niego tylko mężczyźni i robią to w określonym czasie. Jest on bardzo istotny, ponieważ zaczyna się w momencie zakończenia się wszystkich okresów półtrwania przyjmowanych wcześniej sterydów anabolicznych.

Cytrynian klomifenu polecany jest zawsze przy opisach cyklów składających się ze sterydów anabolicznych. Rada ta pojawia się, ponieważ po ich stosowaniu produkcja testosteronu endogennego ulega zatrzymaniu. Rolą clomidu jest jej przywrócenie. Sportowcy cenią sobie ten środek, ponieważ przywraca naturalną gospodarkę hormonalną sportowca do stanu sprzed przyjmowania sterydów, ale jednocześnie nie wpływa negatywnie na przyrosty. Dzięki temu kulturysta może cieszyć się zbudowaną masą mięśniową oraz prawidłowym stanem testosteronu w organizmie. Dodatkowo clomid jest odpowiedzialny także za obniżenie poziomu estrogenu, tym samym zapobiegając pojawieniu się ginekomastii.

Clomid jest aktywny w organizmie przez około 5 dni. Najlepiej przyjmować go w dawkach 50-100 mg dziennie, w cyklach krótkich, trwających zazwyczaj 4-6 tygodni. Ewentualnie, w przypadku cykli długich, można stosować go nierównomiernie, tzn. 250 mg pierwszego dnia, 100 mg przez kolejne trzy dni, 50 mg w ciągu kolejnych trzech dni i na koniec 50 mg do końca kuracji. Niezależnie od tego, którą metodę musisz przyjąć, wiedz, że obie są bezpieczne.

Produkt: Clomibol
Firma: Arenis Medico
Ilość: 50 Tabletek
Stężenie: 50mg
Dostępny
Cena: 120zł
[zamów produkt]