Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Winstrol (Stanazozol) - 100zł


Dostępny

Winstrol to środek robiony w formie zastrzyków i tabletek Substancja w formie zastrzyków nie jest rozpuszczana w oleju tylko w wodzie. Dlatego musi być używany przez krótszy okres niż inne sterydy. Przez to, że rozpuszczany jest w wodzie, musi być częściej zażywany, niemal codziennie. Jesli kupuje się ją z podziemnych labolatoriów, nie mamy nigdy pewności o tym jaka była sterylności produkcji i czy nie jest skażona bakteriami ,ponieważ większą pożywką dla bakterii jest woda niż olej a winstrol jest tylko w zawiesinie wodnej. Dlatego lepszą opcją jest opcja tabletek a dodatkowo wersja oralna jest przez wiele osob uważana również za bardziej efektywną.

Pomimo iż jest wysoce anaboliczny to przyrosty uzyskane na winstrolu nie są niewielkie. Uzyskuje się jednak twardy, suchy mięsień doskonałej jakości. Dochodzą do tego zaskakujące przyrosty siły.

Dobre rezultaty można osiągnąć po 50 mg dziennie. Jest on dobry przed zawodami. Wraz z niskokaloryczną dietą (jest bogaty w proteiny) daje wysoką jakość mięśni. Zwykle nie jest używany podczas diety jako jedyny. Mozna go łączyć z wieloma innymi sterydami.

Retencja wody i spadek wagi mięśni muskuł jest rzadki, może być zauważany jedynie po zaprzestaniu zażywania. Atleci, którym zależy na budowie masy i siły, często stosują WINSTROL z Metanabolem , ANADROLEM 50, TESTOSTERONEM , decadurabolinem , trebolone.

Zarówno forma doustna jak i domięśniowa są środkami c17 alfa – alkilami, czyli są toksyczne dla wątroby, szczególnie forma doustna w wysokich dawkach. Jednym z nieporządanych efektów winstrolu jest jego „wysuszajacy” wpływ na stawy – z tego względu wielu łączy go z deca durabolinem, z którym się uzupełnia znakomicie dając dobre przyrosty znakomitej jakościowo masy. Co do kobiet , skutkiem ubocznym winstrolu , jest to że może powodować niestety bardzo szybko problemy z glosem, nikt nie wie dlaczego

Produkt: Winstrol (Stanazozol)
Firma: IONS Pharamcy
Ilość: 100 Tabletek
Stężenie: 10mg/tabs
Dostępny
Cena: 100zł
[zamów produkt]