Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Turinabol (Maximus Pharma) - 100 Tabletek - 150zł


Dostępny

Turinabol to rodzaj sterydu anaboliczno-androgennego SAA, którego głównym zadaniem jest wspomaganie rozbudowy masy mięśniowej. Jako środek dopingowy używany jest w różnych dyscyplinach sportowych. Dzisiaj wybierany jest on głównie przez kulturystów, których celem jest uzyskanie optymalnie prezentującej się sylwetki. Wygodna forma tabletek powoduje, że jego stosowanie jest jeszcze łatwiejsze niż iniekcji.

Ze względu na niskie działanie androgenne Turinabol może być używany również przez kobiety. Turinabol może być także używany z innymi sterydami, by uzyskać lepsze efekty. Właściwie opracowany cykl umożliwia zmniejszenie skutków niepożądanych, a przy tym wspiera budowę wysokiej jakości masy mięśniowej. Dodatkowym atutem stosowania tego sterydu jest większa motywacja wynikająca z szybszej regeneracji po wysiłku fizycznym.

Jako że Turinabol przyjmowany jest droga oralną – doustnie, ma on działanie toksyczne dla wątroby. W związku z tym zaleca się rozpoczęcie cyklu do niskiego dawkowania, aby sprawdzić indywidualną reakcję organizmu na ten preparat. Przyjmowanie zbyt dużych dawek może prowadzić do uszkodzenia wątroby.

Produkt: Turinabol
Firma: Maximus Pharma
Ilość: 100 Tabletek
Stężenie: 10mg
Dostępny
Cena: 150zł
[zamów produkt]