Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Efedryna (Efedrina) Arena 50 mg - Apteka - 200zł


Chwilowo Brak

Produkt Apteczny z Rumunii. Zacznijmy od tego, że efedryna nie jest sterydem anaboliczno-androgennym. Mimo wszystko posiada pewne, ciekawe z punktu widzenia kulturystyki, właściwości. Przede wszystkim hamuje apetyt, daje uczucie sytości oraz niweluje głód. Jej pozytywnymi skutkami są uwalnianie adrenaliny oraz podnoszenie temperatury ciała.

Efedryna jest organicznym związkiem chemicznym o silnym działaniu pobudzającym ośrodkowy układ nerwowy. Jest substancją amfetaminopodobna, wykorzystywaną w medycynie tradycyjnej od wielu tysięcy lat. Wykorzystywana jest między innymi jako bardzo skuteczny lek na astmę, przeziębienie, gorączke czy dreszcze.. Efedryne pozyskać można na dwa sposoby. Pierwszy z nich to metoda naturalna, czyli pozyskiwanie z chińskich ziół Ma Huang. Drugi sposób to pozyskiwanie syntetyczne – uzyskuje się wtedy efedrynę hydrochloride (HCL). Efedrynę wykorzystuje się także często jako półprodukt do produkcji narkotyków tj. amfetamina., aczkolwiek posiadanie samej efedryny nie jest nielegalne..

Efedrina Arena Group 50mg to środek przede wszystkim dla osób chcących zwiększyć swoją wydolność, np. pod sporty walki lub wspomóc redukcję masy ciała. Zastosowanie w innych sportach jak np. lekkoatletyka, kolarstwo, pływanie i innych wymagających dużej wydolności od sportowca. Tutaj wersja prosto z apteki.

Produkt: Efedryna
Firma: Arena Group
Ilość: 30 Tabletek
Stężenie: 50mg
Chwilowo Brak
Cena: 200zł
[zamów produkt]