Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

TAD 600 Glutatione (Biomedica) - 600mg/4ml - 220zł


Brak

600mg/4ml - 10 Ampułek. TAD 600, czyli profesjonalnie Glutation jest bardzo ciekawym lekiem. Są to bardzo małe cząsteczki, które są wytwarzane przez organizm i znajdują się w każdej komórce.

Antyoksydanty – najbardziej znane z nich to witaminy C i E – są ważne dla dobrego zdrowia, ponieważ neutralizują wolne rodniki, które mogą gromadzić się w komórkach i spowodować ich uszkodzenie. Z powodu istnienia glutationu w komórkach, to w uprzywilejowanej pozycji neutralizacji wolnych rodników posiada również potencjalnie rozległe korzyści dla zdrowia, ponieważ można je znaleźć we wszystkich typach komórek, w tym komórek układu odpornościowego, której zadaniem jest zwalczanie choroby. Glutation występuje naturalnie w wielu produktach spożywczych, a także u ludzi, którzy dobrze się odżywiają. Silne działanie antyoksydacyjne glutationu pomaga utrzymać komórki płynnie, również pomaga wątrobie usunąć substancje chemiczne, które są obce dla organizmu, takie jak narkotyki i inne zanieczyszczenia. Glutation prawdopodobnie nie jest dobrze wchłaniany przez organizm doustnie. Jednym ze sposobów, aby ominąć to zażycie go w postaci iniekcji. Badania na zwierzętach i badania laboratoryjne wykazały, że glutation ma potencjał do walki z prawie każdą chorobą, zwłaszcza tymi związanymi z procesem starzenia się, ponieważ wolne rodniki są przyczyną wielu chorób starości.

Teoretycznie istnieje wiele bardzo silnych argumentów przemawiających za terapeutycznym wykorzystywaniem glutationu. Wielu ludzi próbowało TAD 600 do leczenia całego szeregu schorzeń, w tym raka, wysokiego ciśnienia krwi, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, zaćmy i niepłodności męskiej. Najlepsze badania zostały przeprowadzone w leczeniu raka. Jedno badanie obejmowało kobiety z rakiem jajnika, leczonych chemioterapią. Niektóre kobiety potraktowano również glutationem dożylnie. Te, biorąc pod uwagę nie tylko glutation miały mniej skutków ubocznych chemioterapii, ale także miały lepsze ogólne współczynniki przeżywalności. Ogólnie, biorąc glutation lub jego prekursorów w rozsądnych ilościach wydaje się być całkiem bezpieczne, choć należy unikać jego stosowania u osób z alergią na białka mleka i u tych, którzy otrzymali przeszczep narządu. Istnieją również pewne obawy, jednak o bezpieczeństwo przy glutationie za jeden warunek, dla którego istnieją największe dowody jego przydatności: rak. Ludzie będąc w wieku 50-60 lat, w tym momencie, może mają już wstępne komórki przedrakowe. Dlatego suplementy, tak samo jak promocja zdrowia w normalnych tkankach, może promować zdrowie w tkankach przedrakowych. Jednak nie ma dowodów, że uzupełnienie glutationem, nawet dożylnie, w żaden sposób nie pogorszy stanu zdrowia pacjenta.

W rzeczywistości, dowody sugerują coś przeciwnego. Sugeruje to, że glutation i inne przeciwutleniacze, z dala od kolidowania z działaniem chemioterapii, przyczyniają się do zmniejszenia skutków ubocznych, bez zmniejszenia skuteczności i może w rzeczywistości zwiększyć skuteczność chemioterapii w walce z rakiem. Badania wykazały, że przy Tad 600 faktycznie obniża glutationu w komórkach rakowych, zwiększając się w normalnych komórkach, w rezultacie komórki nowotworowe są bardziej wrażliwe na chemoterapię, a normalne komórki są chronione. Eksperci zgadzają się, że każdy powinien wziąć go w celu optymalizacji ogólnego stanu zdrowia.

Produkt: Glutatione TAD600
Firma: Biomedica
Ilość: 10x4ml
Stężenie: 600mg
Brak
Cena: 220zł
[zamów produkt]