Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Finaject 100 (Androchem) - 170zł


Wyprzedany

Finaject 100 czyli trenbolon jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Dobrze nadaje się do zwiększania siły i masy mięśniowej. Trenbolonu nie konwertuje do estrogenów. Nie powoduje zauważalnej retencji wody(nie aromatyzuje) więc masa uzyskana podczas cyklu będzie solodnej jakości , niestety nie jest to środek który daje ogromne nagłe przyrosty ale zdobyta masa jest czystym mięśniem.

Trenbolon jest dużo silniejszy od testosteronu, mimo iż większa masę uzyskuje się właśnie na testosteronie, lecz jest to w większości zasługa nabierania i zatrzymania wody. Trenbolon działa 2-3 razy silniej anabolicznie i androgennie od testosteronu Dodatkowo wpływa na wzrost IGF-1 co czyni go jednym z najefektywniejszych sterydów.

Trenbolon posiada doskonałe Właściwości antykataboliczne, Więc jest chętnie używany w Czasie restrykcyjnych diet, Chodzą plotki , ze wysoki poziom androgenów w wyniku brania tego sterydu może przyśpieszyć spalanie tłuszczu , co nie jest prawdą , gdyż sam w sobie tren nie spali fatu… a dzieje się to kiedy stosuje się go na redukcji co jest oczywiste przy deficycie kalorycznym poniżej dziennego zapotrzebowania.

Produkt: Trenbolone Acetate (Finaject 100)
Firma: Androchem
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 170zł
[zamów produkt]