Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

TrenaRapid (Ions Pharmacy) - 190zł


Wyprzedany

TrenaRapid jest jedną z odmian bardzo znanego sterydu anabolicznego, octanu trenbolonu. Ten anabolik początkowo funkcjonował jako preparat weterynaryjny, miał zwiększać masę bydła przed ubojem. Właściwości trenu docenili następnie kulturyści. Kariera środka w pewnym momencie uległa zachwianiu, marka została nawet wycofana z rynku. Obecnie trenbolon funkcjonuje pod różnymi nazwami, jego produkcją zajmuje się kilka laboratoriów.

Przyjrzyjmy się budowie tego związku. W strukturze TrenaRapid znajduje się hormon trenbolonowy, który połączony jest krótkim estrem octanowym. Preparat ma krótki okres półtrwania, należy zatem liczyć się z perspektywą częstych iniekcji. Zwykle potrzeba kilku, kilkunastu wstrzyknięć tygodniowo, by zapewnić stały poziom środka we krwi. Jak wszystkie odmiany Trenbolonu, TrenaRapid jest odmianą 19-nortestosteron (19-nor). Stawia to go w tym samym rzędzie, co Nandrolon (Deca, Durabolin, Laurabolin). Tak naprawdę, Trenbolon jest zmodyfikowaną postacią Nandrolonu. Wyróżnia go obecność podwójnego wiązania w pozycjach 9. i 11. węgla.

Dzięki podwójnemu wiązaniu na węglu, hormon ma wyższe właściwości androgenne od Nandrolonu. Preparat IONS, nie aromatyzuje (nie przekształca testosteronu w estrogen). Jest to cenna cecha dla użytkowników, którym zależy na „pociętym” wyglądzie.

Użytkownicy, których celem głównym jest zbudowanie masy mięśniowej zwykle stosują od 50 do 100 mg preparatu, co drugi dzień. W fazie cięcia porcje hormonu trenbolonowego, rosną. Nie można zapominać, że porcja TrenaRapid przekraczająca 200 mg dziennie, zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 50 mg, wstrzykiwane co drugi dzień wydaje się dawką małą, trzeba jednak pamiętać, że Trenbolon Acetate to jest bardzo silny sterydem i nawet takiej ilości jest w stanie zapewnić pożądane efekty rezultaty. Doskonale w jego przypadku (i innych preparatów z krótkim okresem półtrwania) sprawdza się zasada, lepiej mniej i częściej, niż rzadko i dużo. Ampułka TrenaRapid zawiera 1 ml – 100 mg substancji czynnej.

Atuty TrenaRapid są najbardziej zauważalne w czasie cięcia czy spiętrzania. Preparat pojawia się też przy poprawianiu wyników i wydolności. Nie bez powodu Tren ma opinię, jednego z najbardziej wszechstronnych sterydów występujących na rynku. Gdyby trzeba było wskazać najmocniejszą stronę tego hormonu, to byłyby to z pewnością cykle redukcji tkanki tłuszczowej (cięcie). Steryd może służyć kształtowaniu mięśni poza sezonem, do tego promuje również duże przyrosty siły. Dla osób, którym mocno zależy na utrzymaniu beztłuszczowej tkanki w czasie diety, może to być jeden z najlepszych preparatów sterydowych. Tren świetnie radzi sobie z kondycjonowaniem. Przy trenbolonie wygląd jest dobrej definicji. Jako, że TrenaRapid nie ma skłonności do aromatyzacji, wypracowana masa jest tkanką chudą. Trzeba liczyć się z tym, że podczas cyklu cięcia, efekty kondycjonowania z udziałem TrenaRapid będą najbardziej spektakularne u posiadaczy sylwetki szczupłej. Hormon trenbolonowy przyspiesza przemianę materii, co wspomaga spalanie tłuszczu, przy jednoczesnym zastosowaniu diety ubogiej w kalorie. Trenbolon nie jest cudotwórcą, przy uzyskaniu chudego, twardego i pociętego wyglądu trzeba mu pomóc (trening, dieta).

Skutków ubocznych, jakie mogą pojawić się podczas cyklu z TrenaRapid jest dość dużo. Dla niektórych użytkowników sterydów, Trenbolon pomimo wszystkich swoich zalet, będzie nie do zaakceptowania pod żadną postacią. Dzieje się tak w sytuacji, gdy działań niepożądanych jest więcej, od oczekiwanych efektów. Faktem jest jednak, że wiele ze skutków ujemnych TrenaRapid można kontrolować stosując go we właściwych dawkach i pilnując długości cyklu. Pewnym problemem może być fakt, że niektóre działania niepożądane Trenbolonu mają podłoże genetyczne. W takiej sytuacji nawet przy właściwym użytkowaniu nie da się ich uniknąć. Niektórzy stosujący preparaty oparte na Trenbolonie zgłaszają dolegliwości ze strony układu sercowo – naczyniowego. Trudno to uznać za dobrą wiadomość, nawet jeśli udało się uzyskać przy tym efekt atletycznej sylwetki.

Dla kogoś, kto nie miał dotąd styczności z tym hormonem, to właśnie octan trenbolonu powinien być pierwszym wyborem. To dlatego, że możliwe ujemne konsekwencje zdrowotne można zatrzymać i są one odwracalne. Skutki uboczne mogą zniknąć po kilku dniach. Przy użyciu któregoś z dłuższych estrów Trenbolonu, użytkownik może zmagać się z niepożądanymi objawami jeszcze przez kilka tygodni po odstawieniu, zakończeniu cyklu.

Nazwa handlowa: TrenaRapid

Substancja czynna: octan trenbolonu (100 mg w 1ml)

Producent, wytwórca: IONS

Składniki: Trenbolone acetate – 100 mg / ml

Benzyl alcohol

Benzyl benzoate

Zawiesina oleista

Zastosowanie: iniekcyjne

Przeznaczenie: cięcie, siła, wytrzymałość

Cykle łączone: tak

Okres półtrwania: 1 – 1,5 doby

Aromatyzacja: nie

Ginekomastia: nie

Produkt: Trenbolone Acetate (TrenaRapid)
Firma: IONS Pharamcy
Ilość: 10x1ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 190zł
[zamów produkt]