Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

TestoRapid (Ions Pharmacy) - 100zł


Wyprzedany

TestoRapid jest sterydem iniekcyjnym do dość częstych aplikacji, Częstotliwość wstrzyknięć jest konsekwencją krótkiego okresu półtrwania (aktywności) w organizmie. Dla zapewnienia stałego poziomu substancji aktywnej wstrzyknięcia powinny odbywać się codziennie lub co drugi dzień. Pod nazwą produkt marki IONS Pharmacy kryje się słynny testosteron. W tym przypadku popularny hormon ma postać krótkiego estru – Propionate. Użytkownicy sięgający po TestoRapid mogą liczyć na wszechstronne działanie środka.

Substancja czynna, którą jest wspomniany Propionian testosteronu, działa dość krótko, ale za to tuż po wstrzyknięciu. Czas działa jest krótki, wynosi około doby, jak na krótki ester testostosteronowy przystało. Wymaga to od osób stosujących TestoRapid częstych iniekcji, jeśli oczywiście komuś zależy na stałym i skutecznym stężeniu substancji aktywnej.

Użytkownikom, którzy z dyscypliną podchodzą do planu cyklu, preparat rewanżuje się przyrostami masy mięśniowej, likwidacją tkanki tłuszczowej i poprawą wyników wysiłkowych. Utrzymanie uzyskanych efektów może być kłopotliwe i to nawet przy dużej podaży białka. Nie ulega wątpliwości, że Testosteron Propionate, w porównaniu do innych odmian testosteronu, zapewnia szybsze od innych odmian testosteronu działanie i efekty.

TestoRapid to steryd, który jest w stanie zapewnić w cyklu:

– suchy i pocięty mięsień w dość krótkim czasie,
– zwiększenie siły i wytrzymałości organizmu,
– łagodne skutki uboczne, w tej kwestii TestoRapid wypada lepiej od wielu swoich sterydowych kolegów innych preparatów sterydowych
– poprawę siły i wytrzymałości organizmu,
– kształtowanie formy i sylwetki w okresie przedstartowym.

W przypadku Testosteronu Propionate, ryzyko działań niepożądanych wiąże się głównie z możliwością wystąpienia: problemów skórnych (trądzik), ginekomastii, przerostu gruczołu krokowego oraz łysieniem typu męskiego. Dobra wiadomość jest taka, że owe skutki są zazwyczaj następstwem przekroczenia dopuszczalnych dawek preparatu. bopiera się na testosteronie i jak na związek na bazie teścia przystało ma skłonności do aromatyzacji. Przemiana testosteronu w estrogen, przebiega ze wszelkimi konsekwencjami dla zdrowia. Na szczęście w miarę skutecznie można się przed tym chronić, stosując dawki dopuszczalne i inhibitory aromatazy.

TestoRapid może występować w głównej roli w cyklu sterydowym o dość ambitnych założeniach. Ester Propionate nie powoduje retencji, czyli nadmiernego gromadzenia wody w organizmie. Zerowa retencja daje realne szanse na muskulaturę dobrej definicji, bez ryzyka napuchniętego wyglądu. sylwetki. Środek testosteronowy IONS Pharmacy to zestaw 10 fiolek o pojemności 1 ml. Substancja czynnej występuje w stężeniu 100 mg na 1ml. Preparat aplikuje się domięśniowo. Dopuszczalne dawki dobowe środka wahają się od 100 mg do 300 mg. Wysokość porcji warto oprzeć o indywidualne warunki i plany, nie zapominając przy tym o diecie i treningu. Można też dla wzmocnienia efektów łączyć TestoRapid w większe stosy (cykl łączony). Do tego celu świetnie nadają się środki typu Boldenon lub Nadrolon.

Produkt: Testosterone Propionate (TestoRapid)
Firma: IONS Pharamcy
Ilość: 10x1ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 100zł
[zamów produkt]