Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Sustaject (Ions Pharmacy) - 150zł


Dostępny

Środek SustaJect 250 mg, to uznana marka sterydowa firmy farmaceutycznej IONS Pharmacy. Ten iniekcyjny (czyli inaczej wstrzykiwalny) specyfik tworzy mix aż czterech estrów zawartych w zawiesinie oleistej. Dokładny skład tej mieszanki przedstawia się następująco: 60 mg isocaproate, 30 mg propioniate, 60 mg phenylopropionate oraz 100 mg decanoate. Takie właśnie proporcje i skład estrów o dość zróżnicowanej długości znacznie wydłużają proces samoczynnego uwalniania testosteronu do ludzkiego organizmu, a przez to zastrzyki nie muszą być zbyt częste. Specyfik SustaJect 250 mg pozostaje aktywny (czynny) w organizmie zawodnika przez czas około 3 tygodni. Tak jak inne, pozostałe wersje testosteronu preparat SustaJect ma dość mocne właściwości anaboliczne i androgenne. Właśnie te właściwości powodują, że słynna „Susta” jest steroidem wykorzystywanym przede wszystkim i nadającym się świetnie do budowania masy mięśni oraz wzrostu siły. Specyfik ten jest w stanie wywołać dosyć spore przyrosty tkanki mięśniowej ale też wykazuje aromatyzację, czyli jak praktycznie każdy testosteron (oraz dość spora grupa innych środków steroidowych) intensywnie ewoluuje do estrogenów. Niestety wręcz nieuniknione dokładnie w tej sytuacji jest pojawienie się estrogenowych skutków niepożądanych.

Specyfik SustaJect nie jest pozbawiony skutków niepożądanych tych jak najbardziej typowych dla suplementacji testosteronem. Oprócz wspomnianej aromatyzacji są to: nadmierne gromadzenie (czyli retencja) wody w organizmie, zjawisko ginekomastii oraz podwyższone ciśnienie krwi. Na całe szczęście sporo z tych efektów niepożądanych można z powodzeniem uniknąć włączając do planu steroidowego antyestrogeny. Dla przykładu może to być środek Tamoxifen lub jeszcze bardziej skuteczne: Arimidex, Aromasin, Letrozol – czyli po prostu inhibitory aromatazy. Dość spora androgeniczność SustaJect powoduje również dolegliwości innego rodzaju. Ci użytkownicy, którzy zwłaszcza nadużywają preparatu mogą borykać się z problemami skórnymi (m.in. trądzik, tłusta skóra), zbyt mocne owłosienie ciała, a szczególnie na to wrażliwi – niestety postępujące łysienie. Poza androgennymi skutkami można skutecznie ochronić się stosując środki, które hamują konwersję testosteronu do DHT.

Przeciętne dawki środka SustaJect wynoszą ok. od 250 mg do 1.000 mg. Mimo dość długiego okresu półtrwania zastrzyki (iniekcje) powinny mieć miejsce co najmniej raz w tygodniu. Należy pamiętać również o tym, że przy dawkowaniu testosteronu nie działa powszechna zasada im więcej tym lepiej. Stosowanie zbyt nadmiernych ilości może jedynie powodować lub nasilić działania niepożądane. Dla wzmocnienia całego efektu anabolicznego można za to specyfik SustaJect włączyć do stosu (zestawu) z innymi steroidami.

Producent, wytwórca: IONS Pharmacy

Skład, zestaw: mix czterech estrów testosteronu (decanoate, propioniate, phenylopropionate, isocaproate).

Sposób, wersja podania – zastrzyki

Średnie, przeciętne dawki: od 250 mg do 1000 mg

Częstotliwość, liczba iniekcji: raz w tygodniu

Długość całego cyklu: max 3 miesiące

Zastosowanie, przeznaczenie: dynamiczny, szybki przyrost masy mięśniowej, znacznie lepsza efektywność treningów, redukcja tłuszczu

Optymalne, najlepsze efekty: 300 mg + Primomobolan / dawka 500 mg + Sustanon

Okres, czas półtrwania – około 3 tygodni

Produkt: Testosterone Mix (Sustaject)
Firma: IONS Pharamcy
Ilość: 10x1ml
Stężenie: 250mg/ml
Dostępny
Cena: 150zł
[zamów produkt]