Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com (wysyłka w cenie) [wyślij wiadomość]

Najpopularniejsze Sterydy


Primobolan.

Ten zakazany steryd został powiązany z kilkoma graczami ligi baseballowej, w tym Alexem Rodriguezem. Można go wstrzykiwać lub przyjmować w postaci tabletek. Primobolan od dawna jest popularny wśród sportowców, ponieważ pomaga budować siłę bez masy mięśniowej lub wielu negatywnych skutków ubocznych występujących w innych sterydach.

Anadrol.

Znany również jako „Andro”, androstenedione to designerski steryd, który był powszechnie nadużywany przez sportowców w latach 90. XX wieku, mimo że istnieje niewiele dowodów naukowych potwierdzających jego skuteczność. W 2004 r. Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków zakazał sprzedaży anadrolu z powodu rosnących dowodów potwierdzających poważne zagrożenie dla zdrowia.

Turinabol.

Jest to niezwykle popularny na siłowniach steryd, który powstał poprzez modyfikację dianabolu. Do jego składu dołączono atom chloru. Nie zostało to potwierdzone badaniami, jednak użytkownicy uważają, że modyfikacja zmniejszyła ryzyko skutków ubocznych występujących podczas zażywania dianabolu, przy równoczesnym zachowaniu pożądanych efektów.

Testosteron.

Na liście najpopularniejszych środków dopingujących nie mogło zabraknąć prawdziwego króla wśród wspomagaczy, czyli syntetycznego testosteronu. Testosteron znany jest na całym świecie w różnych odmianach. Ze względu na dominujące wzmocnienie męskiego hormonu środek ten nie powinien być zażywany przez kobiety. Dodatkowo warto mieć na uwadze to, że testosteron zapewni najlepsze rezultaty, gdy zostanie wykorzystany w cyklu połączonym wraz z innymi środkami dopingującymi.

Deca.

Deca, która potocznie zwana jest nandrolonem to jeden z najsilniejszych dostępnych sterydów anabolicznych, który wspomaga zawodników związanych ze sportami siłowymi w ich morderczych przygotowaniach do zawodów. Deca jest z całą pewnością środkiem, który nie powinien znaleźć się w menu amatora sportów siłowych, który zamierza ćwiczyć jedynie rekreacyjnie w celu upiększenia swojej sylwetki. Deca jest wszechstronnym sterydem, który pozwala przekroczyć użytkownikowi jego naturalne limity. Wzmacnia odporność kości, przyswajanie białka i redukuje zmęczenie po ciężkim treningu, dzięki czemu na cyklu z tym środkiem możemy pozwolić sobie na o wiele bardziej intensywny wysiłek.

Dianabol.

Dianabol to steryd, który zyskał swoją popularność ze względu na to, że działa w niezwykle dynamicznym tempie. Dianabol jest jednym ze środków dopingujących, który pozwala zwiększać nasze wizualne efekty, jak i praktyczne rezultaty treningowe dosłownie z dawki na dawkę. Ze względu na swoje intensywne działanie dianabol może przyczynić się do wyniszczenia wątroby, dlatego też podczas zażywania tego środka użytkownicy powinni wyposażyć się w leki przeznaczone do osłony tego organu.

Winstrol.

Kolejny z listy znanych w sporcie sterydów anabolicznych. Niezwykle skutecznie poprawia siłę użytkownika w trakcie cyklu. Cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród zawodowców, jak i amatorów, ponieważ w odróżnieniu od innych sterydów anabolicznych nie naraża osoby zażywającej winstrol na najbardziej inwazyjne skutki uboczne.

Anavar.

Ananvar to środek, który w środowisku miłośników sportów siłowych nosi wiele różnych nazwa. Najczęściej używaną zamiennie nazwą jest oksandrolon lub oksa. Anavar niegdyś miał za zadanie pomóc chorym ludziom wrócić do pełni sił po przebyciu trudnej operacji. Okazuje się jednak, że spełnia swoje zadanie podczas redukcyjnych cyklów sterydowych.

Sustanon.

Jeden z efektów syntezy innych środków sterydowych. Na sustanon składają się różne wersje testosteronu. Połączenie kilku wersji syntetycznego testosteronu w jeden steryd zaowocowało środkiem o zwiększonej wydajności i sile.

Clenbuterol.

Bardzo chętnie sięgają po niego zawodnicy startujący w zawodach sylwetkowych. Clenbuterol nie powoduje skutków ubocznych w postaci ginekomastii, czy też zatrzymania wody pod skórą, dlatego też sprawdza się podczas ostatniego szlifu redukcyjnego przed zawodami kulturystycznymi.