Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Tamoxifen (Maximus Pharma) - 50 Tabletek - 100zł


Dostępny

Tamoxifen (Nolvadex) to lek z medycznego punktu widzenia przeznaczony dla kobiet, wykorzystywany do walki z rakiem piersi. Z drugiej jednak strony występuje także w sporcie jako środek blokujący receptory estrogenowe. Co to oznacza? Że chroni cię przed dalszym wydzielaniem estradiolu, w konsekwencji czego jego poziom nie rośnie w dalszym ciągu, w konsekwencji przed większą retencją wody i ginekomastią. Z tego powodu niektórzy nazywają go antagonistą estrogenu.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie można wyeliminować estrogenu ze swojego organizmu, zbić go do zbyt niskiego poziomu. Jest on bowiem odpowiedzialny za prawidłowy poziom cholesterolu, wytwarzanie hormonu IGF-1 oraz poprawne działanie układu kostnego. Tamoksifen nie obniża poziomu estradiolu, tylko hamuje jego dalsze wzrosty, ale warto o tym było wspomnieć dla uzupełnienia ewentualnych braków wiedzy.

Należy więc uważać, aby nie przesadzić z Tamoxifenem. Nie oznacza to, że należy go omijać szerokim łukiem. Wręcz przeciwnie, badania wskazują, że warto po niego sięgnąć w celu stymulacji pracy jąder do produkcji testosteronu. Stara szkoła robienia tzw odbloku to przyjmowanie tamoxifenu zamiast clomidu. Dziś ta praktyka jest niezbyt popularna, ani skuteczna.

Produkt: Tamoxifen
Firma: Maximus Pharma
Ilość: 50 Tabletek
Stężenie: 20mg
Dostępny
Cena: 100zł
[zamów produkt]