Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Ment (Maximus Pharma) - 10ml - 220zł


Dostępny

Powoduje spektakularne rezultaty, które są widoczne już po trzech miesiącach od rozpoczęcia jego stosowania. W tym czasie masa ciała może się powiększyć nawet o kilkanaście kg. Trzeba jednak pamiętać, by trening tych partii mięśni, które chcemy wyrzeźbić, był w okresie stosowania Trestolonu wyjątkowo intensywny i wzmożony.


Ment Trestolone Acetate (Maximus Pharma) - 10ml. Trestolone acetate czyli acetat trestolonu – powszechnie uważany za najbardziej wszechstronny i bardzo silny steryd, przebijający swoją mocą nawet testosteron. Jego pierwotną funkcją miało być zastąpienie androgenu, ale obecnie jest szeroko stosowany i posiada także wiele właściwości leczniczych. W medycynie stosuje się go przy terapiach antykoncepcyjnych, leczeniu prostaty, raka gruczołu krokowego, łysienia czy też przy utracie masy kostnej. Ma korzystny wpływ także w sporcie, treningach siłowych i kulturystyce, gdzie jego właściwości przekładają się na szybkie i skuteczne wyniki. Każdy kto poważnie myśli o zwiększeniu swojej siły i masy mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie, powinien mieć ten preparat w swojej torbie.

Trestolone Acelate to pochodna trenbolonów, która nie tylko jest od nich dużo mocniejsza, ale – co bardzo istotne – uboższa w skutki uboczne takie jak agresja, nadpobudliwość, niepokój czy gniew. Nie oznacza to jednak, że Trestolone skutków ubocznych nie ma – należą do nich m.in. aromatyzacja większa niż w przypadku testosteronu i nandrolonu, u niektórych może wystąpić łysienie i i retencja wody. Mogą – choć nie muszą – wystąpić także problemy ze snem, nadmierna drażliwość, wahania nastroju, nadmierna potliwość czy suchość w gardle. Dlatego też trzeba szczególnie uważać na przyjmowane dawki i stanowczo wystrzegać się przedawkowania.

Produkt: Ment
Firma: Maximus Pharma
Ilość: 10ml
Stężenie: 50mg
Dostępny
Cena: 220zł
[zamów produkt]