Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Trenbolone Enanthate (Pro Labs) - 180zł


Dostępny

Trenbolon enanthate należy do grupy najsilniejszych i najczęściej stosowanych w sporcie sterydów. Pod względem działania środek ten jest podobny do octanu, z tym, że ma dłuższy okres ekspozycji (wynosi on średnio 10-12 dni).

Tren enan daje bardzo wiele pozytywnych skutków. Po pierwsze, już po 1-2 zastrzykach odczuwa się duży wzrost energii, wytrzymałości oraz siły fizycznej. Po drugie, po 6-8 tygodniach następuje wzrost mięśni nawet o 6-9 kg. Po trzecie, może zwiększyć się poziom twojego libido. Po czwarte, obniży się poziom twojego naturalnego kortyzolu. Po piąte, spalisz zbędną tkankę tłuszczową i zachowasz zgrabną sylwetkę. No i po szóste, poprawi się twój nastrój, co przełoży się na motywację do ćwiczeń.

Tren enanthate należy zażywać dwa razy w tygodniu przez okres nie dłuższy niż 14 tygodni. Jednorazowa dawka powinna się natomiast mieścić w przedziale 250-300 mg na tydzień. Zdarza się, że dawka ta jest wyższa, ale tylko w przypadku naprawdę zaawansowanych sportowców. Można spotkać się m.in. z przypadkami, że ktoś zażywa nawet 500-800 mg tygodniowo. My jednak odradzamy zbytnie podwyższanie dawek, ponieważ mniejsze dawkowanie jest po prostu bezpieczniejsze.

Produkt: Trenbolone Enanthate
Firma: Pro Labs
Ilość: 10ml
Stężenie: 200mg
Dostępny
Cena: 180zł
[zamów produkt]