Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Trenbolone Acetate (Pro Labs) - 140zł


Dostępny

Octan trenbolonu w postaci zastrzyków to nic innego, jak steryd anaboliczny. Można powiedzieć nawet, że legendarny, ponieważ przypisuje się mu wpływ na idealnie wyrzeźbione sylwetki największych kulturystów królujących na scenie prawie 40 lat temu. Czy słusznie? Nie wiadomo, ale jego właściwości wskazują, że może to być prawdą.

Plusy oraz największe zalety trenbolonu acetate widać najbardziej podczas faz spiętrzania lub cięcia. Po jego zażyciu pierwszym widocznym efektem jest wzrost siły, energii, wytrzymałości oraz masy mięśniowej. Pośrednio wpływa więc na ogólne wyniki i osiągi sportowe. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę także na fakt, że octan trenbolonu nie aromatyzuje (nie przemienia testosteronu w estrogen), w związku z czym osiągnięte przyrosty masy stanowią chudą tkankę o bardzo dobrej definicji.

Co ciekawe, nie istnieją obecnie żadne wytyczne mówiące o konkretnym dawkowaniu tego środka. Jedyna informacja na ten temat mówi, że nie wolno zażywać go w ilości większej niż 200 mg na dzień, ponieważ negatywne skutki takiego postępowania mogą być większe niż jego efekty. Z reguły kulturyści sięgają po dawki w wysokości 50-100 mg co drugi dzień.

Produkt: Krótki Tren
Firma: Pro Labs
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg
Dostępny
Cena: 140zł
[zamów produkt]