Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Dihydroboldenone Cypionate (GEN-Medicals) - DHB - 190zł


Dostępny

Dihydroboldenone Cypionate czyli w skrócie DHB to środek anaboliczny, który w ostatnich latach wyrobił sobie bardzo fajną opinie w świecie kulturystyki. Jego działanie przypisuje się podobnie jak do zażywania winstrolu czy primy. Dihydroboldenone Cypionate zwiększa siłę oraz poprawia w dość szybkim czasie waskularyzację czy widoczność mięśni. Największą zaletą DHB uważa się za znikomą lub niewielką aromatyzację. Z minusów to bardzo nieprzyjemne bóle po przyjęciu tego sterydu w miejscu iniekcji.

Działanie Dihydroboldenone Cypionate
Działanie Dihydroboldenone Cypionate może być już zauważalne w 2 tygodniu od przyjmowania. Powoduje poprawę siły oraz nabicie jak i podkreślenie mięśnia przy odpowiedniej ilość masy tłuszczowej. Środek ten ma zdolności do zwiększania masy mięśniowej jak i poprawy siły przy czy nie aromatyzuje bądź ilości aromatyzacji do estrogenu są znikome. Przez takie działanie tego produktu możemy powiedzieć że skutki uboczne są bardzo niewielkie. Przyrównuje się jego działanie do Winstrolu czy Primabolonu, gdzie cena jak i to co daje jest znacznie bardziej korzystne. Wiele osób poleca Dihydroboldenone Cypionate na redukcje jak i na masę jako dodatek do cyklu. Pamiętajmy że środek ten należy zawsze używać jako dodatek do cyklu a podstawą powinien być Testosteron.

Skutki uboczne DHB
DHB czyli Dihydroboldenone Cypionate nie posiada wiele skutków obocznych natomiast najgorszy występujący jest ból po przyjęciu go domięśniowo. Powoduje dyskomfort i czasem ból może się utrzymywać nawet do tygodnia od przyjęcia. Dlatego zalecane jest dawkowanie go w mniejszych ilościach na samym początku aby wyczuć określoną ilość jaka jest nam potrzebna. Niektóre osoby polecają przyjmowanie go częściej co 2 czy 3 dni lub nawet łączyć z innymi produktami. Taki stosowanie spowoduje że nie odczujemy takiego dyskomfortu czy bólu.

Produkt: DHB
Firma: GEN-Medicals
Ilość: 10ml
Stężenie: 200mg/ml
Dostępny
Cena: 190zł
[zamów produkt]