Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Drostanolone Propionate (GEN-Medicals) - MASTER P - 160zł


Dostępny

Drostanolone Propionate 100 mg jest środkiem steroidowym z przeważającą ilością cech androgennych nad tymi cechami anabolicznymi. Drostanolone Propionate, czyli materia czynna w tym środku zadebiutowała na rynku w latach 70 – tych ubiegłego stulecia. Produkt, dzieło kryjące się pod określeniem Masteron, wprowadziła w tamtym czasie na rynek handlowy firma o nazwie Syntex. Specyfik Masteron w powszechnej medycynie dla przeciętnego zjadacza chleba wykorzystywany był u pań po minięciu okresu menopauzy, z zaawansowanym stanem oraz / lub nieoperacyjną postacią nowotworu piersi. Specyfik ten zatwierdziła wówczas do ogólnego stosowania FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków). Dzisiaj raczej dość rzadko stosuje się go w terapii antynowotworowej. Jednak dla sporej ilości kulturystów i pakerów to wciąż jeden z czołowych środków steroidowych do celu cięcia. Popularny jest zwłaszcza tuż przed udziałem w zawodach i pokazach kulturystycznych.

Dawkowanie
Dawka uśredniona Drostanolone Propionate 100 mg dla normalnych, dorosłych, zdrowych mężczyzn waha się w granicach od 300 mg do 400 mg w ujęciu tygodniowym. Oznacza to więc zazwyczaj zastrzyki (szprycę) 100 mg co 48 godzin. Oczywiście tą dawkę można również podzielić na mniejsze, ale już codzienne zastrzyki. Jednak stosowanie tego środka steroidowego co drugi dzień zwykle zupełnie wystarcza i jest po prostu efektywne. Długość samego cyklu z użyciem środka Drostanolone Propionate 100 mg zawiera się w okresie czasu 6 – 8 tygodni.

Skutki Uboczne
Środek Drostanolone Propionate 100 mg nasila bardziej łysienie u mężczyzn ze skłonnościami do niego, niestety w stopniu dalece większym niż w przypadku wielu innych środków steroidowych. Środek Drostanolon może też nieco podnosić poziom tzw. złego cholesterolu LDL i obniżać niestety ten „dobry” HDL (w szczególności ujawnia niestety to drugie działanie). Wpływ specyfiku Drostanolone Propionate 100 mg na cholesterol nie jest jednak aż tak niebywale mocny, jak w przypadku większości steroidów ustnych, oralnych. Użycie tego środka może mieć nieznaczny, lekki o zabarwieniu negatywnym wpływ na wielkość poziom ciśnienia krwi. Jednak u większości pakerów ów problem nie powinien nawet się ujawnić. Cykl na bazie lub z użyciem Drostanolonu zatrzymuje produkcję naturalnego testosteronu w organizmie, co oznacza wprost, że terapia testosteronem egzogennym (tym dodanym z zewnątrz) jest niestety konieczna podczas trwania tego cyklu. Już jednak dawki 100 mg – 200 mg testosteronu syntetycznego (czyli sztucznego) tygodniowo wystarczą, by zapewnić odpowiedni, wymagany poziom tego jakże ważnego hormonu. Bardzo istotna i ważna informacja: Drostanolone Propionate 100 mg nie wykazuje cech hepatotoksycznych, czyli nie działa szkodliwie na ważny narząd wątroby.

Produkt: MASTER P
Firma: GEN-Medicals
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg/ml
Dostępny
Cena: 160zł
[zamów produkt]