Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Ephedrinum Hydrochloricum (Efedryna) - 100zł


Wyprzedane

25mg/amp - 10amp
Efedryna to bardzo znana substancja zwiększająca zdolności fizyczne przez mocne pobudzenie organizmu do wysiłku, często stosowana przez sportowców. Wchodzi w skład preparatów na odchudzanie oraz popularnych leków stosowanych w chorobach układu oddechowego.

Efedryna przypomina budową chemiczną amfetaminę. Występuje w postaci dwóch enancjomerów o konfiguracji 1R, 2S i 1S, 2R, pozostałe dwa diastereoizomery znane są jako pseudoefedryna. Preparaty handlowe zawierają (-)-(1R,2S)-efedrynę.

Działanie efedryny
Podnosi ciśnienie krwi, zwiększona siła skurczu mięśnia sercowego, mocne przyspieszenie pracy serca, rozszerzenie oskrzeli. Dodatkowo ma ona wpływ na zwiększenie przepływu krwi przez tętnice i zaopatrujące mięśnie prążkowane.
Działa także na układ współczulny w sposób bezpośredni jak i pośrednio. Pobudza nasz układ współczulny (receptory α-adrenergiczne i β-adrenergiczne), poprzez powolne uwalnianie adrenaliny i noradrenaliny z zakończeń nerwowych.

Efedryna
przyśpiesza tempo przemiany materii dzięki stymulowaniu konwersji T4 do T3. Oddziałując na bezpośrednio na receptory hamuje łaknienie czyli mamy mniejszy apetyt, mniej zjadamy i podobno w większości przez to pojawia się efekt spadku wagi. Efedryna przyczynia się do zwiększonej temperatury ciała co niektórym ćwiczącym pomaga podczas redukcji masy ciała.

Według badań efedrynę warto łączyć z kofeiną, w celu efektywniejszego działania leku. Połączenie takie poprawia jakość treningu siłowego i zwiększa wydolność beztlenową. Co więcej spalanie tłuszczu przebiega odrobinę sprawniej z dodatkiem kofeiny bądź johimbiny.

Interesującą sprawą dla sportowców i kulturystów jest działanie antykataboliczne efedryny. Podczas spalania tkanki tłuszczowej tkanka mięśniowa jest w pewnym stopniu chroniona. Naukowo udowodniono że nawet dochodzi do poprawy bilansu azotowego co dobrze wpływa na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Także nasza waga stoi w miejscu, a centymetry z pasa lecą w dół. Zmienia się skład masy ciała – przyrost masy mięśniowej, spadek tłuszczu. Czyli efekt pożądany przez wielu.

Efedryna dawkowanie
Zazwyczaj dwa razy dziennie np. 2x 25 mg czystej efedryny. Najlepiej efke łączyć z kofeiną lub z johimbiną ewentualnie cyklicznie z clenbuterolem. Cykle mogą trwać nawet 6 miesięcy, im dłużej bierzemy efedrynę tym lepszej jej działanie możemy zaobserwować gdyż wytwarza się tolerancja na efekty uboczne, daje to lepsze działanie termogeniczne.

Efedyrna przeciwskazania
Zakazne dla osób cierpiących na niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, problemy z sercem itp.

Produkt: Efedryna (Efka)
Firma: WZF
Ilość: 10x1ml
Stężenie: 25mg
Wyprzedane
Cena: 100zł
[zamów produkt]