Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Prolongatum 100 (Jelfa) - 60zł


Wyprzedany

Testosteronum Prolongatum Jelfa 100 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, 5 ampułek

Testosteron prolongatum to lek oparty na męskim hormonie płciowym – testosteronie. Ten syntetyczny zamiennik naturalnego testosteronu wykorzystywany jest przez sportowców oraz kulturystów do zwiększania masy mięśniowej, oraz poprawy ogólnej siły organizmu i wzrostu energii. Jest także szeroko wykorzystywany w przemyśle medycznym oraz w leczeniu zaburzeń popędu seksualnego i erekcji. Zwany czasami także androgenem testosteron odpowiedzialny jest za pobudzanie i utrzymywanie czynności seksualnych. Jego działanie reguluje rozrost jąder, wpływa na tak zwaną spermatogenezę, czyli powstawanie plemników i ich dojrzewanie.

Testosteron prolongatum jest lekiem, który zawiera w sobie substancję czynną testosteronum enanthatum. Przyjmowany jest podczas testosteronowej terapii zastępczej podczas leczenia różnych chorób, które są wynikiem niedoborów tego hormonu. Wskazaniem do jego przyjmowania są niedobory stężeń testosteronu wykryte we krwi oraz objawy kliniczne, takie jak znaczne zmniejszenie popędu płciowego, impotencja, niepłodność czy utrata masy kostnej, która może być spowodowana niedoborami tego hormonu. Poza środowiskiem medycznym stosowany jest przez sportowców, którym pomaga zwiększyć wyniki bez ryzyka niebezpiecznych i niekomfortowych skutków ubocznych.

Prolongatum obok Omadrenu to uznane środki polskich producentów , rozpoznawalne i porządane na całym świecie.
Stężenie wynosi 100 mg w 1 ml i jest to popularna dawka w długotrwałych kuracjach testosteronem , pamiętajmy że aromatyzuję , dlatego podczas kuracji zaleca się stosowanie antyestrogenu. Stosując testosteron możemy spodziewać się znacznego wzrostu masy mięsniowej jak i siły. Prolonagtum to nic innego jak testosteron enanthate dlatego możemy spodziewać się silego działania androgennego i anabolicznego. U mężczyzn może zaobserwować pobudzenie spermogenezy, rozwój jąder, Podawanie testosteornu skutkuje zwiększeniem tolerancji azotu, wapnia, potasu, sodu, chloru i fosforu w ustroju, a efektem jest zwiększenie masy kośćca i mięśni.Testosteron jest metabolizowany w wątrobie. Prolongatum to lek o przedłużonym działaniu , co pozwala na znaczne wydłużenie czasu pomiędzy poszczególnymi iniekcjami – po iniekcji domięśniowej działanie leku utrzymuje się do 14 dni w naszym organizmie.

Czas aktywnego działania: od 5 do 7 dni
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: Środek uzyskuje pełne stężenie do 3 tygodnia
Długość dawkowania: od 10 do 16 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: mocno anaboliczny , androgenny, aromatyzuje do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT
Blokowanie układu HPTA: Silnie blokujący
Odblokowanie: 2 tyg po ostatniej injekcji

Produkt: Prolongatum 100
Firma: Jelfa
Ilość: 5x1ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 60zł
[zamów produkt]