Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Omnadrem 250 (Jelfa) - 70zł


Wyprzedany

Omnadren Jelfa 250 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań, 5 ampułek

Omnadren250 - Omnadren zawiera estry testosteronu o różnej szybkości wydzielania jak i wchłaniania. Dzięki temu że dobrano odpowiednie proporcje poszczególnych estrów testosteronu uzyskano wysokie utrzymanie działania androgennego testosteronu przez 4 tygodnie po jednorazowej iniekcji. Testosteron u faceta jest niezbędny 🙂 pobudza rozwój zewnętrznych narządów płciowych, gruczołu krokowego, pęcherzyków nasiennych oraz rozwój wtórnych cech płciowych (zarost, wzrost, niski głos) oraz ma działanie anabolizujące.

Przeciwwskazaniem na zażywanie testosteronu jest nadwrażliwość na ten hormon , rak gruczołu krokowego i rak sutka u mężczyzn, hiperkalciuria i hiperkalcemia , niewydolność serca, nerek i wątroby, guz wątroby (w raku sutka lub endometrium wtedy, gdy nie są guzami przerzutowymi). Testosteron dodatkowo potęguje działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych: barbiturany, ryfampicyna, amizepin, butapirazol, salicylany, fenytoina, z kolei piramidon zmniejszają działanie testosteronu . Omnadren to najpopularniejszy a na pewno znajdujący się w ścisłej czołówce popularności wśród sterydów na świecie . Wraz z metanabolem tworzy duet mający na celu budowanie masy mięśniowej tzw. bazy pod inne opcje cyklu .

Dawkowanie
Jego działanie jest zależne od dawkowania. Co do dawek to sprawa indywidualna , oczywiście są tacy co lubią przesadzać . Znane są przypadki przyjmowania przez polskich zawodników dawek w granicach 7500-10 000 mg/tydzień, ale o takim dawkowaniu to raczej nie chcę mówić ani komentować , pamiętajmy że zdrowie mamy tylko jedno . Zalecaną dawką dla osób początkujących jest połączenia 250 mg na tydzień lub na dwa tygodnie z 30 mg metanabolu. Profesjonaliści zażywają 500-1000 mg tygodniowo łącząc Omnadren głównie z metanabolem 40 mg dziennie i 300-400 mg deki nandrolone tygodniowo, chociaż co do dawkowania i kombinacji to naprawdę sprawa otwarta.Nawet 500 mg omnadrenu tygodniowo jest w stanie powiększyć wagę w okresie 5-10 tygodni o 5-8 kg.

Na rynkach całego świata ukazało się sporo podróbek, są to głównie przerobione testosterony w dawkach 10 mg i 25 mg (Propioni-cum). Ampułka jest identyczna jak oryginalna , różni się minimalnie kolorem i gęstością testosteronu. Sporadycznie przerabiany jest też testosteron prolongatum lecz przerabianie nie jest tak opłacalne jak np. 10mg propionicum. Opakowania niestety są perfekcyjnie podrobione tak więc jak kupujemy omnadren to z zaufanego sklepu , polecam sterydowo.com

Skład Omki to w jednym ml zawiera roztwór olejowy : 60 mg fenylopropionianu testosteronu; 30 mg propionianu testosteronu; 60 mg izoheksanianu testosteronu; 100 mg heksanianu testosteronu.

Omnadren 250 jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych estrów testosteronu. Produkowany jest w Polsce przez firmę Polfa. Omka to mieszanina estrów testosteronu, które po podaniu domięśniowym wchłaniają się w różnym czasie. Zapewnia to utrzymanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu. Testosteron po podaniu domięśniowym dostaje się bezpośrednio do krwi , pomijając wątrobę , a następnie wiąże się w 99% z globuliną wiążącą androgeny, natomiast 1% pozostaje nie związany , jest to forma aktywna biologicznie.

Jeżeli chodzi o dawkowanie Omnadrenu 250 w celach medycznych , leczniczych to przyjmowane jako 1 ampułka (1ml) na 4 tygodnie w iniekcji domięśniowej. W medycynie Omnadren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym, hipogonadyzmie, a u płci przeciwnej m.in. w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego. Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości androgenne .

Kiedy stosujemy Omke, w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w naszym organizmie, co możemy odczuwać już po kilkutygodniowym stosowaniu. Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie . Inne działania uboczne Omnadrenu, wtedy gdy jest stosowany przez sportowców w bardzo dużych dawkach, to znacznie podwyższony poziom agresji co jak wiemy u większości nie jest mile widziane . Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik po sterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Jak wiemy ma to związek z przemianą testosteronu do DHT, czyli dihydrotestosteronu, a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omka to jeden z tych sterydów, który jest stosowany przez różnych sportowców w różnych ilościach. Przez osoby początkujące często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotka się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie musimy mówić jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić skutki uboczne.

Pamiętajmy że omka szybko konwertuje do estrogenów , dlatego w cyklu niezbędny jest AI.

Wszystkie te środki znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej sterydowo.com

Z dodatkowych informacji Omnadren w Polsce dostępny jest również na czarnym rynku.

Omnadren 250 cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Zażywając sterydy jednak pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i przed cyklem , zastanówmy się nad odpowiednim zaplanowaniem , konsultacją i co najważniejsze odblokiem.

Artykuł nie ma na celu zachęcania do zażywania sterydów.

Omnadren
Omnadren to czteroskładnikowa mieszanka testosteronu stanowiąca wszechstronny steryd anaboliczny. Testosteron jest jednym z najważniejszych hormonów steroidowych w poprawie wydajności, ma też silne korzyści terapeutyczne.

Omnadren został opracowany w Polsce przez Polfę. Obecnie najbardziej znanym producentem „omki” jest polska Jelfa, czyli następczyni Polfy.

Omnadren występuje w dawce 250mg/ml w następującym stężeniu:

30mg Propionatu Testosteronu (Testosterone Propionate)
60mg Fenylopropionianu Testosteronu (Testosterone Phenylpropionate)
60mg Izokapronianiu Testosteronu (Testosterone Isocaproate)
100mg Dekanianiu Testosteronu (Testosterone Decanoate)
Omnadren – funkcje i cechy
Omnadren jest czteroskładnikową mieszanką testosteronu, zaprojektowaną w celu zapewnienia szybkiego oraz długotrwałego działania tego hormonu. Omnadren może wyleczyć zbyt niski poziom testosteronu dzięki pojedynczym wstrzyknięciom co 3-4 tygodnie.

Omnadren jest doskonałym lekarstwem dla osób o niskim poziomie testosteronu, mających problemy z fizycznym i psychicznym samopoczuciem oraz życiem seksualnym. Jeśli masz zbyt niski poziom testosteronu, najczęstsze symptomy obejmują:

Niskie libido
Zaburzenia erekcji
Zwiększony poziom tłuszczu w organizmie, utrata siły i masy mięśniowej (pomimo diety i ćwiczeń fizycznych)
Bezsenność
Rozdrażnienie
Depresja
Osłabienie układu odpornościowego
W stosunku do sportowców wyczynowych Omnadren zapewni poprawę każdego obszaru, na który wpływ ma poziom testosteronu. Można więc spodziewać się takich efektów jak:

Ulepszona synteza białek: odnosi się do szybkości, z jaką komórki budują białka (główny składnik tkanki mięśniowej).
Zwiększona retencja azotu: tkanka mięśniowa składa się w około 16% z azotu. Jego niedobór powoduje stan kataboliczny oznaczający zanik mięśni.
Zwiększona liczba krwinek czerwonych: erytrocyty są odpowiedzialne za przenoszenie tlenu w krwi. Wyższy poziom utlenienia krwi skutkuje lepszą wytrzymałością mięśni oraz poprawą odzysku.
Zwiększony wynik IGF-1: IGF-1 to insulinopodobny czynnik wzrostu będący naturalnie wytwarzanym hormonem peptydowym. Jest wysoce anaboliczny, co oznacza, że hamuje hormony glukokortykoidowe (hormony stresu), które niszczą tkankę mięśniową, promują przyrost tłuszczu i ograniczają efekty ćwiczeń fizycznych. Zwiększając poziom testosteronu, tworzymy idealną anaboliczną atmosferę dla zwiększonej wydajności oraz lepszego metabolizmu.
Efekty stosowania Omnadrenu
Omnadren pomoże przede wszystkim osobom o zbyt niskim poziomie testosteronu. Jego korzystne działanie odczują także sportowcy wyczynowi. Ostateczne efekty będą zależały w dużej mierze od diety i treningu.

Omnadren jest jednym z lepszych wyborów dla osób chcących zbudować suchą masę mięśniową. Mieszanka testosteronu sprawi, że wzmocni się metabolizm, a tym samym zmniejszy się odkładanie tłuszczu. Ochroni też zbudowaną już tkankę mięśniową. Przy stosowaniu Omnadrenu należy kontrolować zatrzymywanie wody, ze względu na możliwe pojawienie się ginekomastii oraz podwyższonego ciśnienia krwi.

Stosowanie Omnadrenu zwiększa tempo regeneracji mięśni oraz ich wytrzymałość. Z tego powodu jest najbardziej polecany sportowcom wyczynowym.

Omnadren – dawkowanie
Dawką zalecaną dla osób początkujących jest 250mg co dwa tygodnie w połączeniu z 30mg metanabolu. Zaawansowani sportowcy stosują 500-1000mg każdego tygodnia, łącząc Omnadren z metanabolem (40mg dziennie).

Omnadren – skutki uboczne
Większość mężczyzn dobrze toleruje przyjmowanie testosteronu, w szczególności, gdy podejmują właściwe kroki podczas jego stosowania. Skutki uboczne mogą być ograniczone poprzez stosowanie AI (inhibitory aromatazy), jako iż omnadren szybko konwertuje do estrogenów.

Wśród skutków ubocznych Omnadrenu można wymienić:

Ginekomastia
Nadmierne zatrzymywanie wody
Podwyższone ciśnienie krwi
Trądzik, przyspieszona utrata włosów głowy oraz zwiększony porost włosów na innych częściach ciała, w szczególności u osób genetycznie predysponowanych do łysienia androgenowego oraz pojawiania się trądziku
Maskulinizacja u kobiet
Podwyższenie poziomu cholesterolu
Zahamowanie naturalnej produkcji testosteronu na czas stosowania środka

OMNADREN
Substancje czynne: Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Kaprynian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu
Najbardziej znanym producentem popularnej omki jest : Jelfa, Polska
Opakowanie: 250 mg/ml

Czas aktywnego działania: ~17dni
Dawki, sprawa indywidualna: 250-750mg co tydzień
Działanie: odczuwalne od 2-giego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 3tyg po ostatniej iniekcji

Produkt: Omnadren 250 (Omka)
Firma: Jelfa
Ilość: 5x1ml
Stężenie: 250mg
Wyprzedany
Cena: 70zł
[zamów produkt]