Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

TestoJect 250 (Androchem) - 110zł


Wyprzedany

Jest sterydem anabolicznym na którym można zbudować bardzo dużą masę mięśniową oraz siłę. Dość szybko jest zauważalna retencja wody. Jest tak uniwersalnym środkiem , ze sięgają po niego zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy. Silnie aromatyzuje co wiąże się z jego skłonnością do magazynowania wody

Tak jak każdy testosteron powoduje liczne skutki uboczne wraz ze zwiększaniem dawki ,jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organizmie , czyli można się spodziewać tłustej skóry , trądzika, agresywnego zachowania, wzrostu owłosienia na ciele , łysienie typu męskiego, Magazynowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej a przede wszystkim ginekomastii więc dodanie takich leków jak Nolvadex i / lub Proviron jest zatem dobrym rozwiązaniem , ale Anty-aromatazy jak Arimidex, Femara czy Aromasin są o wiele lepszym wyborem, choć uważa się, że użycie ich może nieznacznie zmniejszyć efekt anaboliczny. Nie należy również zapominać, o tym , ze aro podnosi poziom cholesterolu który i tak może być już wysoki , jeśli ktos jest długo na bombie.

UWAGI
Mimo , ze ten ester testosteronu jest aktywny znacznie dłużej , większość osób woli go brać w systemie raz na tydzień , bądź dwa razy w tygodniu aby utrzymać stabilny poziom we krwi. Przeważnie preferuje się dawkowanie 250mg do 1000mg Taka dawka będzie wystarczająca by zapewnić szybki i duży wzrost masy i siły. ale są osoby które dawkują dużo dużo więcej nawet do 5g (5000mg) co jest już dawką nikomu nie polecaną , ponieważ istnieje prawdopodobnie granica , po której nie ma już większych efektów korzystnych , są tylko nasilone efekty uboczne. Testosteron można brać z każdym innym sterydem anabolicznym , ponieważ jest uniwersalnym środkiem. Ci którzy dodadzą do tego środka metanabol bądź anapolon , będą mogli się spodziewać bardzo dobrych rezultatów , ponieważ jest to dobra kombinacja połączenia dwóch środków.
przy prawidłowym zastosowaniu odbloku na środach typu Nolva/Cloma i hcg , można zachować dużą część zyskanej masy mięśniowej.

Produkt: Testosteron Enanthate (TestoJect 250)
Firma: Androchem
Ilość: 10ml
Stężenie: 250mg/ml
Wyprzedany
Cena: 110zł
[zamów produkt]