Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Nandrolone Phenylpropionate (NPP) (Nexium) - 170zł


Wyprzedany

NPP (Nandrolone PhenylPropionate) nigdy nie był zbyt popularny ze względu na jego dostępność. Wiele farmaceutycznych produktów NPP sięga stężenia między 25-50mg/ml przy dość wygórowanych cenach. Naturalnie właśnie to ogranicza wiele osób do użytkowania tego specyfiku - duża cena oraz częste i objętościowo duże iniekcje.

Ostatni wzrost zainteresowania NPP spowodawany jest przez wypuszczenie przez wiele underów NPP w wysokim stężeniu. BM jako pierwszy under wypuścił Dubol-100, w stężeniu większym niż apteczne - 100mg/ml, póżniej już tylko kwestią czasu było produkowanie przez inne podziemne labolatoria tego produktu.

Nandrolone Decanoate jest substancją o przedłużonym działaniu, która wchłania się powoli. Zależnie jak jest dalej dużo jest użytywany, to co najmniej po 4-6 tygodniach po ostatniej iniekcji, Deca przestanie działać. Żeby poziom stężenia jej we krwi był ustabilizowany i zaczął dawać jakiekolwiek rezeltutay w postciu przyrostów zajmujej jej około 4 tygodni. Przez okres czasu 8-10 tygodni poziom stężenia we krwi nie jest jeszcze stały i cały czas się ustabilizowuje. Tak więc około 10-go tygodnia na Dece poziom stężenia jest unormowany, należałoby później ciągnąć Dece aż do 16-go tygodnia gdzie po tym okresie przyrosty są już raczej marne. Te liczby odnoszą się do sensownego użycia Nandrolone Decanoate, w dawce między 200-400mg/tydzień. Przez pierwsze 4 tygodnie jakby nie patrzeć to marnujemy czas.

Produkt: Nandrolone Phenylpropionate NPP
Firma: Nexium Healthcare
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg/ml
Wyprzedany
Cena: 170zł
[zamów produkt]