Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość]. Wysyłka w 24h

Trenar 100 (Viking Labs) - 130zł


Dostępny

Trenbolone – ta nazwa elektryzuje niejednego kulturystę. Owa substancja, znajdująca się w preparacie Trenar 100, uchodzi bowiem za bardzo silny steryd, który znajduje się poza zasięgiem początkujących atletów – wyłącznie kulturyści doświadczeni w przerzucaniu żelastwa, mający za sobą niejedną kurację sterydową powinni o niej poważnie myśleć.

DZIAŁANIE
Trenar buduje i zarazem kształtuje muskulaturę, nie narażając kulturysty na niebezpieczeństwo „zalania” sylwetki poprzez gromadzenie wody w organizmie. Steryd ten po prostu nie aromatyzuje, co skłania atletów do sięgnięcia po niego w okresie przygotowawczym przed zawodami. Umiejętne połączenie preparatu Trenar z innymi androgennymi środkami pozwala co prawda z powodzeniem wykorzystać jego właściwości w fazie przyrostu, niemniej zdecydowanie częściej stosuje się go w celach redukcyjnych i przed zawodami.

DAWKOWANIE
Kulturyści decydujący się na Trenar powinni mieć świadomość, że jego obecność w organizmie oznacza de facto znaczne obniżenie poziomu estrogenu. Ten ważny hormon jest potrzebny przede wszystkim kościom, więzadłom i ścięgnom, dlatego należy zadbać o jego wyrównanie. Najlepszym sposobem na to jest jednocześnie zażywanie testosteronu. Poza tym Trenar 100 łączy się ze stanazololem, metenolonem czy boldenonem. Standardowa dawka wynosi 75-150 mg preparatu dziennie wstrzykiwane przez 8-12 tygodni. Należy zaznaczyć, że trenbolone jest substancją skierowaną wyłącznie dla zaawansowanych i zawodowych kulturystów – początkujący i amatorzy powinni poczekać kilka dobrych lat i cykli, zanim po nią sięgną.

SKUTKI UBOCZNE
Androgenne skutki uboczne są w przypadku preparatu Trenar sporadycznie spotykane z uwagi na brak aromatyzacji – wyłącznie duże dawki, znacznie przekraczające normę mogą powodować nieprzyjemne objawy w postaci trądziku, łysienia czy zmian skórnych. Kulturyści przyjmujący Trenar 100 skarżą się na coś innego – podwyższoną agresję oraz znaczny spadek libido. O ile z podwyższoną agresją trudno walczyć, o tyle problemy z popędem można załatwić poprzez jednoczesne zażywanie testosteronu. Koniecznością w przypadku tego sterydu jest również odblok PCT po zakończeniu cyklu, którego zadanie polega przywróceniu naturalnego funkcjonowania gospodarki hormonalnej.

Produkt: Trenbolone Acetate (Trenat 100)
Firma: Viking Labs
Ilość: 10ml
Stężenie: 100mg/ml
Dostępny
Cena: 130zł
[zamów produkt]