Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com (wysyłka w cenie) [wyślij wiadomość]

Proteinowa owsianka


Gotowanie powinno być proste, przyjemne oraz satysfakcjonujące. Wyróżnić można wiele rodzajów owsianek, które pasują idealnie na śniadanie, dając ludziom energię na cały dzień. Proteinowa owsianka to gwarancja dużej ilości białka, które jest potrzebne zarówno osobom młodym, jak i tym bardziej doświadczonym. W ten sposób dostarcza się do swojego organizmu pokaźną dawkę protein. Owsiankę można przygotować na wiele sposobów, można dodać do niej migdały, aby była jeszcze smaczniejsza. Ostateczna decyzja należy jednak do człowieka, ponieważ to jemu ma ona smakować.
Składniki

2 szklanki ugotowanej owsianki,
1 miarka proteinowego proszku waniliowego,
1/4 szklanki migdałów,
1 łyżeczka cynamonu.

Przygotowanie

w pierwszej kolejności należy owsiankę przerzucić do miski i dokładnie ją wymieszać,
następnie do owsianki należy dodać proteinowy proszek waniliowy, należy zrobić to precyzyjnie i posypać proszkiem całą owsiankę, a potem ponownie dokładnie ją wymieszać,
dodać ciepłej wody i mieszać, aż uzyska się zadowalającą konsystencję,
na wierzchu umieścić migdały oraz cynamon,
można spożywać.

Czas i trudność przygotowania

Owsiankę proteinową można stworzyć w 5-10 minut. Nie jest to trudne zadanie, dlatego stopień trudności przygotowania tego dania jest bardzo mały. Poradzą sobie z tym wszystkie osoby, które tylko wejdą do kuchni i odrobinę zaangażują się w wykonywane czynności. Zdecydowanie najlepiej taka owsianka smakuje wczesnym rankiem, chociaż można ją też spożywać na drugie śniadanie, w pracy lub też w szkole. Dodaje ona energii, witamin oraz niezbędnych minerałów. Zawarta w niej duża ilość protein może przydać się przede wszystkim sportowcom, dlatego warto owsiankę wcielić do swojej diety. Do jej przygotowania nie jest potrzebnych wiele składników, raczej są to składniki, które każdy posiada w swoim domu. Dzięki temu można stworzyć ją samodzielnie, w bardzo szybkim tempie, przed wyjściem z domu. Jest ona pożywna i sycąca, dlatego przez kilka godzin będzie się po jej zjedzeniu nasyconym.