Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com (wysyłka w cenie) [wyślij wiadomość]

Kiedy i co ? Na pierwszy cykl


Najlepsze Cykle Sterydowe

Pierwszy cykl

Spis treści

Pierwszy cyklZ jakiego sterydu skorzystać ?CykleDawkowanie

Najlepszą zasadą jest aby nie przyjmować sterydów anabolicznych przed ukończeniem 25 roku życia.

Spora część młodych chłopaków idąc pierwszy raz na siłownię , widząc plakaty zawodników , starszych kolegów w treningu , od razu chce tak wyglądać , nieważne że to trzeci trening i 19 lat na karku , chce tak już wyglądać. Zaczynają szukać w internecie itp., gdzie dowiadują się że sterydy anaboliczne mogą im pomóc , osiągnąć dużą masę i siłę, i bez pojęcia i świadomości , zaczynają eksperymentować z anabolikami. Myślą że samo branie sterydów wystarczy aby osiągnąć upragnione efekty , nie wiedzą jeszcze jak długo i ciężko trzeba pracować aby otrzymać rezultaty jakie widzą na zdjęciach. Wiek , brak doświadczenia to podstawowe błędy w doborze odpowiednich środków na ten pierwszy „cykl”.

Żadna osoba nie powinna rozpocząć przyjmowania sterydów anabolicznych, zanim nie osiągnie 25 roku życia, ale nawet wtedy pamiętajmy że decyduje też staż treningu , który nie powinien być mniejszy niż 5 lat. Przypominam że w wieku od 12 do 26, poziom hormonów w organizmie człowieka, będzie stale rosnąć. Natomiast po 26 roku życia , poziomy te zaczynają stopniowo spadać , ale w poziomie szczytowym możemy utrzymać się do 40 🙂

Gdy rozpoczyna się dojrzewanie naszego organizmu , to jest można tak powiedzieć „zryw” poziomu naszych hormonów, które powodują narastanie cech męskich, takich jak porost włosów, niski głos i zwiększenie wzrostu , gabarytów itp. W tej fazie wzrostu, ciało jest wspomagane naturalnie produkowanymi hormonami , jesteśmy na tzw. łagodnym cyklu który płynie w naszym organizmie. Podawanie z zewnątrz egzogennych sterydów anabolicznych do organizmu w tym okresie będzie miało odwrotny efekt do zamierzonego. Jeżeli dana osoba używa sterydów anabolicznych, nie wykorzystując swojego potencjału genetycznego, może narazić się na wiele skutków ubocznych, takich jak zahamowanie wzrostu, rozstępy, wypadanie włosów, trądzik, retencja wody, ginekomastia, a nawet niewydolności narządowej.

Sterydy nie są zamiennikiem dla dobrej diety i ćwiczeń fizycznych. Chociaż można uzyskać pewne korzyści początkowo bez właściwego odżywiania i treningu, później możesz mieć problemy , zwłaszcza po zakończeniu cyklu. Nastolatki mogą osiągnąć swoje naturalne granice, bez zażywania sterydów i blokowania się już na starcie , ich autorem jest dostosowanie odpowiedniej żywności, jedzenie (regularne), które budują mięśnie, oraz dobranie skutecznego programu treningowego.

Ok , ale co jak już ktoś chce wejść na ten pierwszy cykl ?Z jakiego sterydu skorzystać ?

Moim zdaniem pierwszy cykl powinien zawierać tylko testosteron i nic więcej.

Dlaczego ?
Jak dobrze wiadomo, w pierwszym cyklu sterydowym powinien być tylko testosteron i nic więcej , a dlaczego ? O tym napiszemy poniżej , pamiętajmy że żaden steryd nie jest do końca bezpieczny , dużo zależy od dawkowania itp.

Wszystkie istoty ludzkie i prawie wszystkie inne zwierzęta produkują testosteron w swoim organizmie, dla tego jest to podstawowy steryd anaboliczny. Uważa się także, za najbardziej bezpieczny z wszystkich anabolików, ponieważ organizm produkuje już testosteronu i w rezultacie, stosujemy go na co dzień .

Podczas samodzielnego wstrzykiwania testosteronu, masz okazję ocenić, jak twoje ciało będzie reagować na egzogenne sterydy anaboliczne, oraz na nadmiar testosteronu , zapewniany z zewnątrz. Jeśli okaże się że reakcja na testosteron nie jest dobra , jest prawdopodobne, że będziesz miał jeszcze gorszą reakcję na inne sterydy , które zasadniczo są pochodną testosteronu.

Mieszanie wielu sterydów anabolicznych w cyklu jest niebezpieczną praktyką. Jeśli nigdy nie używałeś sterydów wcześniej, nie wiesz czego się spodziewać.Cykle

Kolejny problem w układania wielu sterydów w „cyklu” na pierwszym raz jest to, że jeśli ciało nigdy nie miało styczności z SAA , to gdy wystąpi negatywna reakcja na koktajl, nie ma sposobu, aby wiedzieć, co spowodowało tą reakcję. Należy zauważyć, że testosteron musi zawsze być częścią wszystkich cykli w przyszłości, to taki fundament każdego cyklu.Dawkowanie

Co do dawkowania na początek to pamiętajmy abyśmy byli ostrożni , na początku jesteśmy jak taka „niezapisana tablica” wszystko co weźmiemy ,będzie na nas działać , zwłaszcza w połączeniu steryd+dieta+trening.

Jeżeli już sięgamy po krótki estr testosteronu , czyli propionat myślę że spokojnie możemy zacząć od iniekcji 50mg co 2 dzień.

Natomiast długie estry ( enanthate i cypionat) 100-200 mg raz w tygodniu powinno wystarczyć.

Będąc na cyklu z testosteronem , pamiętajmy aby kontrolować estrogen , i w przypadku krótkiego teścia zróbmy badania w 3 tygodniu , na długich w 6 tygodniu , jeżeli nasz estrogen jest znacznie ponad normę , zaleca się do cyklu dorzucić inhibilator aromatazy (AI) czyli np. jeden z nich : arimidex , aromasin , proviron , letrozole.

Po porady i zakupy zapraszamy na esterydy.com