Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com lub [wyślij wiadomość poprzez formularz tutaj]
Aby zamówić napisz na sklep@esterydy.com (wysyłka w cenie) [wyślij wiadomość]

Wstępne informacje dla początkujących przed pierwszym cyklem


yy

Jeśli myślisz o rozpoczęciu pierwszego cyklu sterydowego , to nie wstydź się pytać. Rozpoczęcie brania sterydów to poważna sprawa , zwłaszcza dla naszego zdrowia. Cykle sterydowe a zwłaszcza określenia i terminologia mogą być skomplikowane dla początkujących. Dużym problemem jest brak zrozumienia, w jaki sposób nasze własne jak i podawane hormony działają.

Początek cyklu sterydowego ?

W internecie znajdziemy wiele cykli sterydowych dla początkujących, ale nie można powiedzieć z całą pewnością, że to, co akurat komuś pomogło uzyskać super efekty jest wskazane i bezpieczne akurat dla innej osoby. Pierwsze cykle powinny być lekkie i bazować na podstawie o czym poniżej się dowiecie , stopniowo z czasem możemy poszerzać gamę zażywanych sterydów wraz z nabytym doświadczeniem.

Większość osób w swoich pierwszych cyklach nie jest w stanie dotrzeć do ich potencjału, ponieważ nie są pewni tego czego chcą i jak to zrobić. Istnieją nawet przypadki, w których ludzie zaczęli brać anaboliki losowo, z katastroficznymi dla siebie skutkami.

Niektórzy ludzie, gdy nie widzą efektów jakie sobie wyobrażali, sfrustrowani zwiększali dawkę oraz wydłużali swoje cykle. Często prowadzi to do złych wyników , jak i jest niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego bardzo ważne jest, aby początkujący mieli odpowiednią wiedzę na temat sterydów, ich skutków ubocznych, efektów których można się spodziewać , oraz wiedzę jak uniknąć błędów. Pamiętaj, że używanie sterydów anabolicznych w celu poprawienia sylwetki jest nielegalne . Przed cyklem należy również zapoznać się z tym, jakie sterydy anaboliczne są dostępne i jak z nich korzystać prawidłowo.

Prawdą jest, że nie ma jednego uniwersalnego sterydu który będzie działał na wszystkich tak samo. Czynniki takie jak waga, wiek i wzrost osoby będą mieć tutaj duże znaczenie. Każdy kulturysta potrzebuje cyklu, który ma na celu zachowanie jego cech charakterystycznych dla jego ciała.

Jak zaplanować cykl ?

Najpierw musisz się zdecydować, co chcesz osiągnąć na danym cyklu. Czy chcesz zdobyć parę kilogramów , czy może zostać przy tej samej wadzę a zyskać na sile mięśnia ? Chcesz uzyskać większą masę lub siłę, aby uprawiać daną dyscyplinę ? Czy chcesz zmniejszyć ilość tłuszczu w organizmie ? Pamiętaj, że musimy starannie wybierać priorytety bo czasem po prostu nie da się połączyć paru definicji na raz.

Następnie należy wybrać steryd, którego chcesz użyć. Swój pierwszy cykl ułóż tak prosto jak to tylko możliwe. Pierwszy cykl powinien być cyklem testosteronowym. Testosteron jest naturalnie produkowany przez nasz organizm , co oznacza, że ​​nie będziesz obawiał się tak skutków ubocznych , które są znacznie mniejsze niż w przypadku rozpoczęcia cyklu z większą ilością anabolików lub np.: takich jak oksymetholon.

W tym momencie możesz się zastanawiać, który typ testosteronu powinieneś używać, ponieważ istnieje ich wiele. Istnieje Cypionat , Propionian, czy Testosteron Enanthate, a nawet niektóre mieszanki jak sustanon/omadren. Związki są zasadniczo takie same, a jedyną różnicą jest liczba atomów węgla w łańcuchu estrowym. Im więcej atomów węgla ma łańcuch estrowy, tym bardziej jest rozpuszczalny w oleju. Ta rozpuszczalność wpływa na uwalnianie związku w krwiobiegu.

Po wstrzyknięciu jednego z tych zestryfikowanych związków do organizmu, zostaje osadzony w mięśniach, skąd będzie uwalniał się do krwi. Jeśli jesteś początkujący chciałbyś zacząć od anabolicznego sterydu, którego nie trzeba bić często, więc w tym przypadku testosteron Cypionate lub Enanthate są dla ciebie doskonałe.

Głównym problemem jest to, że istniejące cykle sterydowe dla początkujących zostały opracowane głównie przez osoby nieposiadające formalnej wiedzy jak i doświadczenia w treningu, w biochemii czy fizjologii człowieka. Internet ma wiele osobistych opinii i niebezpiecznych informacji o pierwszym cyklu sterydowym. Na przykład niektóre witryny promują Trenbolone w pierwszych cyklach, ale trenbolon jest mocno toksyczny i nie jest zalecany dla użytkowników po raz pierwszy.

Co warto rozważyć przed rozpoczęciem cyklu sterydowego?

Pierwsze kilka cykli to tak naprawdę edukacja. Twój pierwszy cykl wraz z kolejnymi cyklami pomagają ci oceniać , jak reagują twoje hormony na hormony podawane z zewnątrz.
Dlatego warto rozpocząć od Testosteronu i stopniowo wraz z doświadczeniem rozszerzać gamę saa , co pomoże nam zaobserwować na co jesteśmy podatni .

Po więcej informacji , jak i pewne sprawdzone środki zapraszamy na esterydy.com